obraz z monitoringu
Źródło: youtube.com/ Rafa El Peralta

Kopnął bezpańskiego psa, bo zawadzał mu na jezdni. Nie spodziewał się zemsty, która nastąpiła w nocy

18 Września 2020

Bezpański pies został potraktowany jak śmieć przez pewnego mężczyznę z Meksyku. Facet próbował zaparkować auto przy ulicy, jednak drogę zagradzał mu czworonóg. Początkowo kierowca zatrąbił kilka razy jednak gdy to nie przyniosło rezultatu, zdenerwowany wyszedł z auta i kopnął psa. Nie spodziewał się tego, co nastąpi w konsekwencji.

Bezpański pies postanowił zemścić się na okrutnym mężczyźnie. Monitoring zarejestrował scenę, w którą po prostu ciężko uwierzyć. Należy pamiętać, że karma zawsze do nas wróci - w tym wypadku facet, który po chamsku potraktował psa oberwał ze zdwojoną mocą. Nie mógł przewidzieć, że zwierzę nie pojawi się na miejscu zdarzenia samo.

Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięUstawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięCzytaj dalej

Bezpański pies zemścił się na oprawcy

Wiadomo, że znęcanie się nad zwierzętami to jedna z najgorszych rzeczy, na jakie może pozwolić sobie człowiek. Mimo to nadal zdarzają się przypadki, które nigdy nie powinny mieć miejsca. W tej sytuacji zirytowany mężczyzna nie wyrządził na szczęście psu poważnej krzywdy kopniakiem, jednak i tak nie powinien tak postąpić. Najwyraźniej samo zwierzę doskonale o tym wiedziało i zaplanowało zemstę. Niesamowite jest jednak to, jak przystąpiło do realizacji planu. Bezpański pies wrócił na miejsce zdarzenia nocą, jednak nie był sam.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kózka dała czadu u weterynarza. Przekomiczne wygibasy zwierzaka sprawiają, że aż samemu chce się tańczyć
2. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
3. Kot zobaczył swoje odbicie w lustrze. Reakcja sprawiła, że właścicieli zatkało

W Meksyku nietrudno jest spotkać na ulicy hordy bezdomnych psów. Psiak kopnięty przez mężczyznę postanowił więc wykorzystać do zemsty członków swojego stada! Na nagraniu z monitoringu widzimy, jak kilka psów podchodzi do auta oprawcy, a to, co się dzieje potem jest niesamowite. Psy współpracują ze sobą, by wspólnymi siłami zniszczyć samochód. Wszystkie po kolei podchodzą do zderzaka, po czym siłą odczepiają go zębami od reszty pojazdu. W niewiarygodny sposób udało im się rozebrać auto, a gdy robota była skończona, po prostu czmychnęły z miejsca zbrodni! Trzeba przyznać, że zemsta była udana - gdy właściciel auta następnego dnia głowił się, co za wandale zniszczyli jego auto, nie przyszło mu do głowy, że mogła to być szajka psów. Dopiero nagranie z monitoringu wszystko wyjaśniło, a historia szybko okrążyła sieć - ku przestrodze.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Mężczyzna woła swojego pupila. Z daleka wygląda jak pies, ale po chwili widać, czym jest naprawdę
  4. Jak obliczyć wiek kota? Większość właścicieli mruczków nie ma pojęcia
  5. Pies czekał na śmierć w deszczu na środku drogi. Doszło do tragedii, nie miał już siły
  6. Największa tajemnica Tatrzańskiego Parku Narodowego. Do dziś spędza sen z powiek turystom

źródło: larepublica.pe

Następny artykuł