mężczyzna na ziemi z bezpańskim psem
Źródło: facebook.com/Kocaelivizyon.com

Uliczny występ nagle przerwał bezpański pies. Niesamowite, co chciał zrobić z jednym z aktorów

16 Września 2020

Bezpański pies postanowił przerwać sztukę pokazywaną na żywo na miejskim placu. Podczas odgrywania roli, jeden z aktorów miał położyć się na ziemi i udawać, że jest ranny. Wtedy właśnie stało się coś, czego nikt z ekipy nie przewidział. Ciężko nie uśmiechnąć się na taki widok.

Bezpański pies przerwał sztukę, gdy zobaczył, co się dzieje. Turecki aktor, Numan Ertuğrul Uzunsoy odgrywał rolę rannego mężczyzny. Jego postać miała spaść z konia i ciężko oddychać. Pozostali aktorzy złapali chwiejącego się mężczyznę i położyli na ziemi. Aktor przez chwilę leżał na placu, gdy w tle pojawił się pies. Zaczął zbliżać się do leżącego mężczyzny, a wszystko zarejestrowały kamery nadające relację z wydarzenia.

Piesek urodził się z wyjątkowym pyszczkiem. Pokazał wszystkim, że nie ma nic złego w byciu innymPiesek urodził się z wyjątkowym pyszczkiem. Pokazał wszystkim, że nie ma nic złego w byciu innymCzytaj dalej

Bezpański pies przerywa występ

Pies zbliża się powoli, po czym wkracza tuż na środek planu sztuki teatralnej. Od razu podchodzi do leżącego na ziemi mężczyzny, po czym robi coś niesamowitego. Najpierw gruntownie obwąchał człowieka, a następnie, myśląc, że aktor naprawdę jest ranny i coś go boli, bezpański pies zaczyna się do niego przytulać i obsypywać go całusami! Numan Ertuğrul Uzunsoy nie mógł w tej sytuacji zachować kamiennej twarzy - gdy poczuł, jak psiak przytula się do jego szyi i zaczyna go całować, natychmiast się uśmiechnął. Pogłaskał pieska, podobnie jak reszta ekipy, a zwierzak kompletnie się rozluźnił i ułożył na grzbiecie, czekając na więcej czułości. Uradowana i poruszona publiczność zaczęła klaskać, a po chwili pieszczot bezpański pies został podniesiony i przeniesiony na bok sceny.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dlaczego psy i koty się nie lubią? Powody wcale nie są oczywiste
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet
3. Golden retriever przyłapany na gorącym uczynku. Jego przeprosiny topią serca

Czy pies wie, że coś nas boli?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - tak! Wiele osób uważa, że psy potrafią wyczuwać choroby i w wielu przypadkach faktycznie tak było, jednak przede wszystkim umieją rozpoznawać nasze emocje. Człowiek, który wydaje im się smutny wzbudza w psach współczucie i starają się sprawić, by poczuł się lepiej. Tak samo jest z bólem - gdy pokażemy, że coś nas boli, pies będzie próbował nam pomóc. Poza tym węch odgrywa tu ogromną rolę - właśnie dzięki niemu czworonogi potrafią wyczuć, że źle się czujemy. Szczególnie widoczne jest to w przypadku nowotworów, istnieje wiele udokumentowanych przypadków, gdy pies uporczywie obwąchiwał konkretną część ciała właściciela, która potem okazała się zaatakowana przez raka. W tym przypadku jednak bezpański pies zainteresował się mężczyzną, gdyż ten nagle znalazł się na ziemi, a to zasugerowało, że coś mu się stało. Najwyraźniej aktor bardzo przekonująco odegrał swoją rolę!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Kot bawi się gumką do włosów. Po chwili ucieka w panice, wszystko nagrano
  3. Psy były więzione latami w laboratorium. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wypuszczono je na spacer
  4. Dlaczego kot mnie liże? Powody mogą Cię zaskoczyć
  5. Właścicielka suczki bije się w pierś. Tragiczna pomyłka kosztowała pupila życie, porażające
  6. Stało się, władze wyspy zadecydowały. Elżbieta II może być usunięta ze stanowiska, koniec z monarchią?

źródło: pawmygosh,com, copiesnato.pl

Następny artykuł