Piesek biedny
Źródło: https://planetapolska.com/

Każdego dnia siedział pod drzwiami budynku. Nikt nie przypuszczał takiego obrotu spraw

3 Września 2020

Bezpański pies włóczył się po Buenos Aires. Nikt nie interesował się zwierzakiem, który nie miał dachu nad głową, jedzenia czy wody. Rozpacz w jego oczach zauważyła pewnego dnia Olivia Sievers. Kobieta nakarmiła czworonoga, jednak ze względu na swoją pracę nie mogła się nim zaopiekować.

Bezpański pies był bardzo wdzięczny swojej bohaterce. Otrzymał jedzenie, został przez nią pogłaskany, choć przez chwilę czuł, że ma przyjaciela. Olivia pracowała jednak jako stewardesa i nie mogła przygarnąć czworonoga. Ciągle była w powietrzu, mieszkała w różnych hotelach, co miałaby zrobić z psem? Bezdomniak nie wiedział jednak tego, ale wierzył, że wszystko się ułoży. Postanowił zaczekać na "nową panią" przed hotelem, gdzie się spotkali. W końcu kiedyś musi wrócić?

Pielęgniarki złamały regulamin dotyczący psów w szpitalu. Dały szansę starszemu panu na pożegnanie się z yorkiemPielęgniarki złamały regulamin dotyczący psów w szpitalu. Dały szansę starszemu panu na pożegnanie się z yorkiemCzytaj dalej

Bezpański pies chciał zostać pokochany

Kiedy tylko kobieta przylatywała do Buenos Aires, pies zawsze czekał na nią przed hotelem. Olivia nazwała go Rubio. Tak zaprzyjaźniła się ze zwierzakiem, że postanowiła znaleźć dla niego kochający dom. Chętni zgłosili się, jednak Rubio nie był zainteresowany. Uciekł z nowego domu pod hotel. Czekał, aż Olivia znów się pojawi. Marzył o tym, aby to ona go adoptowała i zabrała do swojego domu.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku

Olivia miała mętlik w głowie, nie wiedziała, co ma robić. Widać było, że pies jest do niej bardzo przywiązany. Nie może też dłużej mieszkać na ulicy, ani u ludzi u których nie chce. Choć mieszkała w Niemczech to zdecydowała się powrócić z psem do kraju. Rubio dzielnie zniósł podróż samolotem. Od teraz może być ze swoją panią, kiedy tylko ta jest w domu. Jeśli Olivii nie ma, to zwierzakiem opiekują się bliscy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Psiak został adoptowanyPsiak został adoptowany
planetapolska.com/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twój pies ma oklapnięte ucho i różowy kolor skóry? Niepozorne zagrożenie często jest ignorowane
  2. Czekała cała Polska, wreszcie się stało. Będą kary dla prawdziwych winowajców w sprawie Komendy
  3. Tarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwania
  4. Niedźwiedź polarny wdarł się na kemping. Doszło do najgorszego, dramat
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Źródło: theanimalclub.net

Następny artykuł