uciekająca suczka
Źródło: youtube.com/Hope For Paws - Official Rescue Channel

Bezdomny pies panicznie bał się ratowników. Był gotowy skoczyć z balkonu, żeby tylko uciec

25 Września 2020

Bezdomny pies musiał przeżyć wiele złego. Gdy ratownicy próbowali mu pomóc, szybko zorientowali się, że nie będzie łatwo. Jednak nie spodziewali się, że mały piesek może być aż tak przerażony obecnością człowieka, a do tego tak sprytny. W ostatniej chwili udało im się zapobiec tragedii.

Bezdomny pies całe dnie siedział na terenie osiedla apartamentowców. Ponieważ okropnie płakał, szybko zwrócił uwagę mieszkańców. Ci zawiadomili więc organizację Hope for Paws, która ratuje bezdomne zwierzęta i znajduje im nowe domy. Biedactwo musiało przeżyć naprawdę wiele. Gdy tylko zobaczyło ratowników było tak przerażone, że w akcie desperacji było gotowe uciec przed nimi skacząc z balkonu.

Wskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaWskoczył do lodowatej wody, aby uratować bezpańskiego psa. Otrzymał piękne podziękowaniaCzytaj dalej

Bezdomny pies bał się ludzi

Ktoś musiał bardzo skrzywdzić tego malucha. Gdy wolontariusze z organizacji Hope for Paws udali się na miejsce zgłoszenia od razu wypatrzyli zwierzaka. Bezdomny pies okazał się małą suczką, która kiedy tylko zobaczyła zbliżających się w jej stronę ratowników, zaczęła uciekać. Piętrowe budynki z antresolami nie ułatwiały zadania ratownikom. Wiedzieli jednak, że muszą pomóc przerażonemu psu za wszelką cenę. Suczka postanowiła schować się przed nimi na antresoli. Jeden z wolontariuszy wszedł na górę jedną stroną, z drugiej była wolontariuszka i chętna do pomocy sąsiadka. Przerażone biedactwo gdy tylko zorientowało się, że jest otoczone, zaczęło nerwowo biegać w kółko i szczekać. Suczka tak bardzo nie chciała zostać złapana, że gdy zorientowała się, że nie ma pola do ucieczki, była gotowa zeskoczyć z antresoli znajdującej się dobrych parę metrów nad ziemią! Nagrywający całą akcję wolontariusz natychmiast się wycofał. Bał się, że przerażona psina naprawdę zeskoczy, musiał więc wraz ze swoją koleżanką wymyślić co innego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kot kradnie psu jedzenie z miski. Reakcja border collie jest najsłodsza na świecie
2. Żona oskarżyła go o podjadanie z lodówki. Kiedy zobaczył nagranie z ukrytej kamery, oniemiał
3. Pies pasterski za nic nie chce opuścić gabinetu ukochanego weterynarza. Większość psów zachowuje się dokładnie odwrotnie

Suczka chciała skoczyć z balkonu

Próbował ją zachęcić, żeby zeszła z nim na dół, jednak kiedy już wydawało się, że plan uda się zrealizować, przestraszona psina się wycofała. Wtedy ratowników olśniło - bezdomny pies panicznie bał się mężczyzn. W związku z tym dowodzenie przejęła wolontariuszka, Loreta. Przez godzinę siedziała na ziemi z suczką i dawała jej przysmaki. Stopniowo psina zaczynała podchodzić coraz bliżej i bliżej. Dawała się nawet pogłaskać, jednak panicznie bała się smyczy. Kobieta trzymała ją więc ukrytą i starała się zbudować w psinie zaufanie, by w końcu udało się ją złapać. Po godzinie starań suczka w końcu dała się delikatnie przytrzymać ratowniczce, która skorzystała z okazji i założyła jej smycz. Bezdomny pies zaczął płakać, jednak zajęło mu dosłownie kilka sekund, by oswoić się z nową sytuacją. Choć akcja wymagała mnóstwa pracy i cierpliwości, suczka w końcu była bezpieczna!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Suczka zobaczyła, że ktoś zabiera jej jedyne dziecko. Zareagowała błyskawicznie, niezwykłe wideo
  4. Na zdjęciu ukrywa się kot. Większość ludzi nie jest w stanie go znaleźć bez podpowiedzi, dasz radę?
  5. Poruszający powrót husky'ego do domu po 3 latach. Chora na białaczkę kobieta stoczyła batalię o swojego przyjaciela
  6. Pod polskim miastem powstaje ogromny tunel. Co się dzieje?

źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł