Suczka nie chciała puścić dziennikarza
Źródło: youtube/ Manikandan S

Bezdomny pies rzucił się w ramiona reporterowi. Nie dawał mu odejść, mężczyzn nie miał wyjścia

19 Sierpnia 2020

Bezdomny pies wystąpił w materiale dokumentalnym na temat trudnej sytuacji schronisk i fundacji pomagającym potrzebującym zwierzętom. Kiedy tylko zobaczyła reportera, zakochała się w nim bez pamięci. Suczka zrobiła wspaniałą rzecz, która przesądziła o jej przyszłości.

Bezdomna suczka w kolorze karmelu była mieszkanką jednego ze schronisk dla porzuconych zwierząt domowych, w którym ekipa telewizyjna postanowiła nagrać materiał dokumentacyjny. Głównym założeniem filmu było przedstawienie realnych warunków, w których mieszkają bezdomne psy i koty oraz skłonienie widowni do refleksji nad adopcją bezpańskich czworonogów. Co zaskakujące, jeden z piesków, który wystąpił w poruszającym dokumencie znalazł dom już tego samego dnia. Wykorzystał swój powalający urok, aby oczarować reportera!

Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrałaMyślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrałaCzytaj dalej

Bezdomna sunia wybrała swojego pana

Reportażyści, którzy wzięli udział w projekcie mieli okazję spędzić czas z potrzebującymi czworonogami w ich tymczasowym miejscu zamieszkania. Jednakże, żaden z nich nie spodziewał się, że psiaki potrafią tak szybko skraść ich serca. Na specjalne wyróżnienie zasługuje bezdomna suczka w brązowym kolorze, która postawiła ostateczne ultimatum - weźmiesz mnie ze sobą do domu albo nie oddam Ci nogi! Psinka stanęła na tylnych łapkach i całym ciałem objęła nogę jednego z reporterów. Tuliła się słodko do mężczyzny i maślanymi oczami błagała, żeby to właśnie on ją zaadoptował.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Psy zapadają na tajemniczą chorobę. Zabiła już kilkadziesiąt osobników

Jak mawiają niektórzy miłośnicy psów i kotów - "To nie Ty wybierasz pupila, to one wybierają Ciebie". Niewątpliwie, tak właśnie było w tym przypadku. Dziennikarz był poruszony zachowaniem zwierzątka, które spokojnie się w niego wpatrywało i pragnęło obdarować go całą swoją miłością. Ten duet był sobie pisany, dlatego mężczyzna nie miał innego wyboru - suczka musiała dołączyć do jego rodziny. Tego samego dnia karmelowa sunia pojechała z nowym opiekunem do jego domu i od tamtej pory są ze sobą nierozłączni!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wędkarz złapał dziwną rybę. Gdy zajrzał do środka, zamarł, natychmiast chwycił za telefon
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Przyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzecz
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł