bezdomny z psem
Źródło: GoFundMe.com

Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach

5 Listopada 2020

Bezdomni żyją w każdym większym mieście. Wiele osób mija ich, nie zastanawiając się nad ich sytuacją. Ludzie przywykli do ich widoku. Choć wielu wręcza im drobne lub kupuje coś do jedzenia, mało kto ma możliwość zmiany ich sytuacji o 180 stopni. Historia tego bezdomnego mężczyzny i pewnej kobiety jest jednak zupełnie inna.

Bezdomny spotkany przez mieszkającą w Kalifornii kobietę wzruszył ją do łez. Jenin Lacette-Dshazer wiedziała, że musi zrobić wszystko, co w jej mocy, by pomóc biednemu mężczyźnie. Osoba, którą spotkała na parkingu sklepu, uświadomiła jej, z jak ogromnymi problemami zmagają się ludzie, których codziennie mija. Mężczyźnie towarzyszyła jego wierna suczka. Jenin była wzruszona tym, jak bardzo mężczyźnie na niej zależy.

Niemowlę próbuje raczkować. Wtedy znikąd pojawią się Jack Russell terrier i robi coś niezwykłegoNiemowlę próbuje raczkować. Wtedy znikąd pojawią się Jack Russell terrier i robi coś niezwykłegoCzytaj dalej

Bezdomny urzekł ją swoim przywiązaniem do psa

Choć panuje przeświadczenie, że zwierzęta bywają wykorzystywane, by wzbudzić współczucie przechodniów, w wielu wypadkach, osoby dotknięte kryzysem bezdomności po prostu nie chcą rozstawać się z ukochanym pupilem. Trudno się im dziwić. Większość z nas nie wyobraża sobie rozstania ze zwierzakiem, który towarzyszy nam od lat.

Jenin spotkała mężczyznę na parkingu sklepu. Było bardzo zimno, starał się za wszelką cenę ogrzać swojego psa. Kobieta nie mogła przejść obok niego obojętnie. Od razu pobiegła do samochodu po koc i jedzenie.

Mało kto próbuje nawiązać z bezdomnym poważną rozmowę. Wiele osób traktuje ich z góry, lub nie bierze do końca na poważnie. Często robimy to nieświadomie, podobnie było z Jenin, którą zaskoczył fakt, że tak łatwo nawiązała z nim kontakt.

Bezdomny opowiedział jej swoją historię. Kilka lat wcześniej zachorował na serce, musiał przejść poważną operację, po której długo nie mógł wrócić do pracy. W Stanach Zjednoczonych przepisy zezwalają w określonych przypadkach na zwolnienie osoby przebywającej na długim urlopie zdrowotnym.

Mężczyzna stracił swoje jedyne źródło utrzymania. Nie było go stać na spłacanie kredytu na dom, więc wylądował na ulicy. Towarzyszyła mu jednie jego wierna suczka, mieszaniec pitbulla o imieniu Baby.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Nagranie wszystko potwierdziło. Paweł z "Rolnik szuka żony" postawił na swoim
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Bezdomny wiedział, że niedługo umrze

Jenin była wzruszona tym, co usłyszała. To jednak nie wszystko. Okazało się, że poznany przez nią mężczyzna choruje na raka. Niestety zostało mu około dwóch miesięcy życia. Ze łzami w oczach stwierdził, że jedyne, na czym mu zależy, to by jego najlepsza przyjaciółka nie została sama na ulicy.

Kobieta postanowiła zrobić wszystko, co w jej mocy, by mu pomóc. Założyła w jego imieniu zbiórkę na portalu GoFundMe. Udało jej się zebrać dość pieniędzy, by umieścić mężczyznę i jego psa w motelu.

Dzięki jej pomocy mógł skromnie, a jednak godnie żyć. Wciąż jednak martwił się o swojego psa. Jenin pomyślała jednak także o tym, opisała jego historię w mediach społecznościowych, pytając, czy ktoś go nie przygarnie.

Zgłosiła się rodzina Walkerów. Małżeństwo z małą córeczką było wzruszone sytuacją mężczyzny i suczki. Zaoferowali, że gdy nadejdzie nieuniknione, zaopiekują się nią. Suczka spędza z nimi wiele czasu, zaprzyjaźniając się z nową rodziną. Najlepiej czuje się jednak przy ukochanym panu, z którym tak wiele przeszła.

Dlaczego pies na mnie siada? 5 przyczyn, powinieneś znać prawdęDlaczego pies na mnie siada? 5 przyczyn, powinieneś znać prawdęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Będą nowe ograniczenia i zakazy. Mamy potwierdzenie z Kancelarii Premiera
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Adoptował ciężarną suczkę pitbulla. Nie mógł uwierzyć, gdy zaczęła rodzić
  5. Rząd podjął decyzję. Chcą zabić 17 milionów norek
  6. W ciągu 30 lat urodziła 14 synów. Właśnie jej rodzinę spotkała największa niespodzianka
  7. Kanapka z ogórkiem i pomidorem jest najgorszym pomysłem. Eksperci biją na alarm, jedno z nich koniecznie wyrzuć

źródło: podaj.to

Następny artykuł