pies
Źródło: ratujemyzwierzaki.pl/Fundacja Dobroczynna Serce Anioła

Tylko bezdomni się nim przejęli. Pies w strasznym stanie trafił do fundacji, potrzebna pomoc

4 Września 2020

Bezdomni przejęli się losem bezpańskiego psa, na którym nikomu innemu nie zależało. Biedny psiak trafił do fundacji w fatalnym stanie. Zdjęcia obrazują cierpienie bezpańskiego kundelka, który przecież nikomu nie przeszkadzał. Jego historia jest bardzo smutna.

Bezdomni przyprowadzili do siedziby fundacji psa, który tak jak oni sami nie miał domu. Niestety, zwierzak był w fatalnym stanie. Zdjęcia, na których widać jego liczne rany z pewnością nie są przeznaczone dla wrażliwych. Przykro patrzeć na to, jaką krzywdę ktoś wyrządził niewinnemu zwierzęciu. Gdy Fundacjа Dobroczynna Serce Anioła poznała historię kundelka, nie mogli pozostać obojętni na jego los.

Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowęTygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowęCzytaj dalej

Bezdomni znaleźli psa

Bezdomni ludzie, którzy zainteresowali się pieskiem opowiedzieli fundacji jego historię. Na myśl o tym, co go spotkało aż łzy napływają do oczu. Choć piesek niczym nie zawinił, notorycznie znęcał się nad nim pewien człowiek. Jak relacjonowali bezdomni, mężczyzna podczas spacerów szczuł swoim agresywnym psem biednego kundelka. Tym razem Ryżyk, bo tak został nazwany bezpański piesek, znalazł się w stanie krytycznym. Naprawdę mocno dostało mu się od psa i jego bezmyślnego właściciela.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Potraktował kota w nieludzki sposób, teraz pożegna się z wolnością. Niewiarygodne, dlaczego tak postąpił
2. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć
3. Bezpański kundelek sam znalazł sobie dom. Po prostu wskoczył do auta, mężczyzna nie miał wyboru

Pies ma głębokie rany, jego oko jest w fatalnym stanie, podobnie jak jego pyszczek i przednia łapa. Żal serce ściska na widok zdjęć, które udostępniła fundacja. Przedstawiciele na stronie zbiórki poinformowali, że udostępnili wizerunek mężczyzny, aby zapobiec dalszemu zadawaniu krzywdy zwierzętom. Miejmy nadzieję, że zostanie ujęty, tymczasem Ryżyk potrzebuje pomocy finansowej, by wrócić do pełni sił i w przyszłości znaleźć kochający dom. Link do zbiórki znajduje się TUTAJ, natomiast poniżej można zobaczyć nieprzeznaczone dla wrażliwych oczu zdjęcia i wideo.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę
  2. Uwaga: Już dziś wchodzi w życie nowy przepis. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni
  3. Założyli kotu kołnierz na szyję i nagrali, gdy stanął przed lustrem. Nic go tak nie oszołomiło jak własne odbicie
  4. Kot nie przestawał krzyczeć, kiedy trafił do schroniska. Bał się, że znów spotka go okropny los
  5. Czarny pies doskoczył do bezbronnych kociąt. Nie do wiary, kto przyszedł im na pomoc, jest nagranie
  6. Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite

źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Następny artykuł