2 psy
Źródło: screen z youtube/Zoichka

9-tygodniowy berneńczyk wstał o 7 rano gotowy na zabawę. Mina drugiego 10-letniego psa zdradza wszystko

19 Czerwca 2020

Berneńczyk, który skończył 9 tygodni wstał bardzo wcześnie. O 7 rano miał już ochotę na zabawę, w przeciwieństwie do jego 10-letniego kompana. Straszy pies nie miał nawet siły ruszyć już łapą. W końcu dopiero, co zrobiło się jasno. Szczeniak nie rozumiał, dlaczego nikt nie chce się z nim bawić.

Dla małych piesków żadna godzina nie jest nieodpowiednia jeśli chodzi o zabawę. 6 rano, 7 rano, a może 23 wieczorem? Nie ma żadnego znaczenia, kiedy mówimy o rozrywce! Właścicielka dwóch berneńczyków nagrała poranek z psiakami, które były w różnym wieku. 9-tygodniowy szczeniak o imieniu Zoey tryskał energią o 7 rano, jego przyjaciel 10-letni Max był wycieńczony, nie miał na nic siły. Dzień się dopiero zaczął, jednak dla dużego psa nie miało to żadnego znaczenia. W końcu po co wstawać tak wcześnie rano, kiedy można dłużej pospać?

Pies spacerował po torach kolejowych. Kamery uchwyciły zachowanie maszynistyPies spacerował po torach kolejowych. Kamery uchwyciły zachowanie maszynistyCzytaj dalej

Tak jak w przypadku ludzi, jedni są rannymi ptaszkami, a drudzy wolą się długimi godzinami wylegiwać w łóżku. Jak jest w Twoim przypadku? Lubisz wcześnie wstawać, a może wolisz pospać?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies z niewiarygodnie długim pyszczkiem. Jego zdjęcia stały się hitem, jak wam się podoba?
  2. Właściciel wszedł za psem do wody. Zwierzę oburzyło się, widząc ratunek
  3. Szczeniak nauczył się krzyczeć, ale nie potrafi szczekać. Wideo wbija w fotel
  4. Zwierzę wygląda jak puszysty kłębek. Kiedy się odwróci, wszystko staje się jasne
  5. Alaskan Malamute wziął do pyska stopę dziecka. Chwilę później, wydarzyła się niebywała rzecz
  6. Adoptowała psa ze schroniska. Kiedy lekarz powiedział jej prawdę, zalała się łzami

Źródło: youtube.comNastępny artykuł