bernardyn i dziecko
Źródło: instagram.com/gatsby_thesaintbernard

Roczna dziewczynka przytula się do gigantycznego bernardyna. Reakcja psa bezcenna

18 Listopada 2020

Bernardyny to jedne z największych psów na świecie. Choć ich postura może budzić niepokój u osób nieobytych z towarzystwem psów, ich miłośnicy doskonale wiedzą, że to "łagodne olbrzymy". Na poniższym nagraniu widzimy, czemu cieszą się taką opinią.

Bernardyn widoczny na krótkim nagraniu wabi się Gatsby. Pies szybko stał się gwiazdą mediów społecznościowych. Obserwujący prowadzony przez jego właścicieli profil na Instagramie internauci są zachwyceni jego relacją z maleńką, roczną dziewczynką. Pies wykazuje się wobec niej niebywałym ciepłem i cierpliwością.

Różal zarzuca Świerzyńskiemu, że porzucił chorego konia. Różal zarzuca Świerzyńskiemu, że porzucił chorego konia. "Złotówki na jego leczenie nie przeznaczył"Czytaj dalej

Bernardyny to idealne psy rodzinne

Mówi się, że serce bernardyna jest co najmniej tak wielkie, jak jego postura. Choć ta czworonogi nie mają już wiele wspólnego ze zwierzakami, które ratowały ludzi zasypanych przez lawiny, wciąż są gotowe podać człowiekowi pomocną łapę, gdy tylko ten tego potrzebuje.

Obecnie częściej służą nam ciepłem i miłością, którą darzą swoich opiekunów. Pomagają nam, dbając o nasze samopoczucie i dotrzymując towarzystwa. Niektórzy twierdzą, że stanowią idealne psy dla rodzin z małymi dziećmi.

Poniższe nagranie wydaje się potwierdzać te opinie. Wielki przypominający misia pies pozwala małemu dziecku siadać na swoim grzbiecie. Nie przeszkadza mu nawet fakt, że dziewczynka strasznie się wierci.

Psy tej rasy uwielbiają fizyczną bliskość z opiekunami, co przy ich wielkości i wadze może wiązać się z pewnymi kłopotami. Nie zazdrościmy osobom, którym taki zwierzak usiądzie na kolanach!

Samce tej rasy potrafią osiągać wysokość nawet 90 centymetrów w kłębie. Dorosłe osobniki osiągają wagę przekraczającą 100 kilogramów. Ich imponujące rozmiary wiążą się z dużą siłą.

DZISIAJ GRZEJE:1. Różal zarzuca Świerzyńskiemu, że porzucił chorego konia. "Złotówki na jego leczenie nie przeznaczył"
2. Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do taty
3. Dlaczego kot drapie po misce? Prawda może cię zdziwić

Bernardyny jest najlepszym przyjacielem dziewczynki

Gatsbiego z córką jego właścicieli łączy niezwykła przyjaźń. Zwierzak zrobi wszystko, by uszczęśliwić dziewczynkę. Od kiedy zaczęła raczkować, pies towarzyszy jej wszędzie.

- Mój mały człowiek skończył roczek w zeszłym tygodniu. Ona jest absolutnie moją najlepszą przyjaciółką. Z nią nie można się nudzić zwłaszcza od momentu, w którym nauczyła się chodzić - w żartobliwy sposób podsumowali ich zażyłość właściciele psa.

Poświęcone mu konto na Instagramie obserwują aż 4 tysiące osób. Jednak codziennie do tego grona dołączają kolejni fani przygód tego łagodnego olbrzyma.

Dziecko ma w psie towarzysza, który pozostanie jej wierny całe swoje życie. Nie bez powodu o psach mówi się, że są najlepszymi przyjaciółmi człowieka.

ZOBACZ WIDEO:

Mężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin późniejMężczyzna umarł na raka. Jego wierny labrador odszedł przy boku pana kilka godzin późniejCzytaj dalej
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Zrobił zdjęcie w Tatrach, niewiarygodne co uwiecznił. Widok, o którym wielu może tylko pomarzyć
  3. Krnąbrny syn Zenka Martyniuka wyjechał na terapię ze szczeniakami? Wybrał bardzo egzotyczne miejsce
  4. Kiedy pies zobaczył śpiące dziecko, mógł zrobić tylko jedno. Piękne nagranie, prawdziwy przyjaciel
  5. Chcą wprowadzić barbarzyński zakaz w Chinach. Chodzi o spacery z psami, tak źle jeszcze nie było
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Rosyjscy naukowcy aż zamarli. Wulkan wybuchł i wyrzucił nieznany wcześniej minerał, niezwykłe odkrycie

źródła: YouTube

Następny artykuł