Bernardyn za bardzo tracił sierść
Źródło: youtube/ Tord Lunde

Zamiast sprzątać mieszkanie, z odkurzaczem w ręku naskoczyła na bernardyna. Nagranie stało się hitem

12 Października 2020

Bernardyn w masowych ilościach gubił sierść, co doprowadzało właścicieli do ogromnego niezadowolenia. Robili, co mogli, aby w domu zachować czystość, lecz wszelkie próby zawsze kończyły się niepowodzeniem. W końcu wpadli na zaskakujący pomysł, jak utrzymać nieskazitelny porządek w ich mieszkaniu. Nagranie sprawia, że uśmiech sam pojawia się na ustach.

Bernardyn jest rasą psów, która może występować w dwóch typach - gładko i szorstkowłosym. Gładkowłose mają dłuższą sierść, zaś szorską - długowłose. Pielęgnacja tych zwierząt może wymagać od właściciela dużej dozy cierpliwości, ponieważ rutynowe szczotkowanie bernardyna powinno być powtarzane co najmniej kilka razy w ciągu tygodnia. Wyjątkiem może okazać się pora linienia, kiedy to psy zmieniają sierść z zimowej na letnią i z letniej na zimową. Wtedy odkurzacz czy szczotka staną się nieodłącznymi narzędziami podczas codziennego sprzątania.

Na oczach właścicielki ukradli psa. Oszukali ją w perfidny sposób, nietrudno się nabraćNa oczach właścicielki ukradli psa. Oszukali ją w perfidny sposób, nietrudno się nabraćCzytaj dalej

Bernardyn zasypał mieszkanie sierścią

Właściciele psa rasy bernardyn podzielili się na platformie Youtube niezwykle efektowną metodą radzenia sobie z liniejącym czworonogiem. W opisie pod zamieszczonym nagraniem pojawiła się wzmianka o tym, że wszyscy domownicy mają już serdecznie dosyć kulek z futra ich zwierzaka, które walają się po całym mieszkaniu. Nic dziwnego, w końcu nikt nie przepada za przykrym obowiązkiem, jakim jest czyszczeniem ubrań z włosów pupila. Właściciele nie mieli już absolutnie żadnego pomysłu, jak ograniczyć wypadanie sierści u ich psa, dlatego posunęli się do nieoczywistych metod.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niedożywiony york błąkał się samotnie po ulicy. Staruszka jest bardzo słaba, potrzebuje pomocy
2. Fatalne informacje dla właścicieli psów. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości
3. Kinga Rusin wzięła udział w święcie myśliwych. Teraz tłumaczy się internautom

W sieci pojawiło się zabawne wideo, na którym widzimy, jak opiekunka postawnego psa rasy bernardyn podchodzi w jego stronę z odkurzaczem. Większość czworonogów nie przepada za odgłosami towarzyszącymi odkurzaniu, które wywołują w nich strach i złość, jednak urządzenie sprzątające ani trochę nie przeszkadza rozradowanemu podopiecznemu. Wygląda, jakby nie mógł się doczekać tego, co spotka go za moment. Właśnie wtedy kobieta daje mu znak, aby położył się na podłodze, a zwierzak z ochotą wykonuje komendę i nadstawia się w gotowości. Właścicielka bernardyna łapie za odkurzacz i niespodziewanie zaczyna jeździć dyszą wprost po ciele psiaka! Rzeczywiście, jest to pewien sposób na pozbycie się zrzucanej sierści. Co więcej, na rynku od wielu lat dostępne są specjalne odkurzacze zaprojektowane z myślą o zwierzakach. Może warto zastanowić się nad nowym zakupem przez zbliżającą się zimą?

ZOBACZ WIDEO:

Protesty nie mogły. Rozpoczęto usypianie 2,5 mln zwierzątProtesty nie mogły. Rozpoczęto usypianie 2,5 mln zwierzątCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miłość nie zna żadnych granic. Poruszające i piękne zdjęcie ze ślubu obiegło już świat, historia doprowadza do łez
  2. Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca
  3. Iga Świątek wróciła do domu i kochanego kota pod osłoną nocy. Na finale rozbroiła wszystkich wspominając mruczka
  4. Uratował konia zaplątanego w łańcuchy. Otrzymał wspaniałe podziękowania
  5. Suczka przez kilka dni była uwięziona we wraku samochodu. Obrażenia są poważne, potrzebna pomoc
  6. Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówił

Źródło: youtube

Następny artykuł