jamnik i bernardyn
Źródło: youtube.com/KRQE

Ogromny bernardyn wpadł do wody. Niezwykłe, co dla niego zrobił jamnik

4 Września 2020

Bernardy znalazł się w poważnych tarapatach. Sytuacja, w której się znalazł z pewnością pozwoli mu docenić znaczenie przyjaźni. Gdyby nie jego drobny przyjaciel, przygoda prawdopodobnie zakończyłaby się dla niego tragicznie. Na szczęście jamnik, który z nim mieszkał doskonale wiedział jak pomóc swojemu wielkiemu koledze.

Bernardyn tonął w sadzawce, położonej niedaleko posesji, na której mieszkali jego właścicielka. Rów był pełen błota, które uniemożliwiało mu wyjście na brzeg. Zwierzak pogrążał się coraz głębiej, im bardziej się szamotał, tym ciężej było mu się oswobodzić. Aż strach pomyśleć, co działoby się gdyby nie pomoc jego drobnego przyjaciela. Na szczęście jamnik zjawił się w samą porę. Od razu wiedział co się dzieje, uznał że sam nie będzie w stanie wyciągnąć przyjaciela z opresji.

Bernardyn tonął w błotnej sadzawce

Jamnik postanowił wezwać do niego pomoc. Wiedział, że ludzie prawdopodobnie będą w stanie o uratować. W pobliżu znajdował się dom sąsiadów, mały pies od razu zaczął robić na miejscu zamieszanie. Mężczyźnie nie udało się uspokoić zwierzaka. Postanowił więc pójść tam, gdzie czworonóg próbował go zaprowadzić. Po przejściu przez małe wzniesienie dostrzegł powody tak nietypowego zachowania zazwyczaj cichego i potulnego jamnika. Jego przyjaciel był zanurzony aż po szyję w błocie. Sąsiad uznał, że nie będzie w stanie samodzielnie pomóc łagodnemu olbrzymowi.Wezwał więc na pomoc straż pożarną. Po długich wysiłkach strażacy wyciągnęli zmęczonego i przerażonego bernardyna z opresji. Zwierzak powinien podziękować swojemu przyjacielowi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spaniel o oczach jak z bajki Disneya. Wystarczy jedno spojrzenie by oczarował każdego
2. Koszmar w centralnej Polsce, wielka akcja służb. Ludzie pilnie przewożeni do szpitali, trwa walka o życie
3. Odnaleziono kilkadziesiąt martwych i chorych królików w lesie. Dlaczego ktoś je wyrzucił?

Bernardyn zawdzięcza jamnikowi życie

Przyjaźń zwierzaków ujmuje za serce. Choć różni je praktycznie wszystko, świetnie się dogadują. Ogromny, aktywny lecz łagodny bernardyn znalazł wspólny język z małym, raczej spokojnym zwierzakiem. Jak widać psy troszczą się o siebie nawzajem. Łagodny gigant z pewnością wielokrotnie pomagał swojemu mniejszemu towarzyszowi. Rzadko kiedy dochodzi do nawiązania się między psami, które nie są ze sobą spokrewnione nawiązywały tak silną więź.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rzadkie śpiewające psy przetrwały. Niesamowite wideo odkrycia ekspedycji w Nowej Gwinei
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: Do Polski zbliża się wir Otylia. Nagłe załamanie pogody na weekend
  3. Pudelek urodził się z ludzką twarzą. Niewiarygodne, jak wygląda
  4. Tygrys uratował mężczyznę przed lampartem. Wideo odbiera mowę
  5. Carrefour wprowadza wielkie zmiany. Już wkrótce nie kupisz tam pewnego produktu
  6. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Niestety, był bez szans, nic się nie dało zrobić

źródło: youtube.com

Następny artykuł