beagle bawi się kością
Źródło: facebook.com/Claire Wolstenholme

Beagle niechcący upuścił zabawkę na podłogę. Zareagował w rozbrajający sposób

28 Listopada 2020

Beagle zareagował odrobinę zbyt dramatycznie na fakt, że zabawka spadła mu na podłogę. Te małe pieski są znane ze skłonności do głośnego wycia, ale ten osobnik postanowił wykorzystać swą umiejętność w wyjątkowy sposób. Trudno się nie roześmiać!

Beagle postanowił zwrócić uwagę dosłownie wszystkim na fakt, że nie może się w spokoju bawić. Został nagrany w momencie, gdy już usadowił się wygodnie na kanapie razem ze swoją zabawką, jednak nie wszystko poszło po jego myśli. Kiedy zabawka upada na podłogę, beagle daje upust swojemu niezadowoleniu w najbardziej spektakularny sposób!

Listonosz podchodzi do gromadki psów. Nie wiedział, że nagrywa go monitoringListonosz podchodzi do gromadki psów. Nie wiedział, że nagrywa go monitoringCzytaj dalej

Beagle upuścił zabawkę

Kto z nas nie zareagował nigdy na małe niepowodzenie prawdziwą histerią? Z pewnością każdy może przypomnieć sobie chociaż kilka takich sytuacji. Tak właśnie zachował się mały piesek, gdy jego zabawka stoczyła się z łóżka na podłogę.

Kiedy beagle już jest gotowy się spokojnie bawić, jego różowa kość spada z łóżka. Pies przez chwilę wpatruje się w niż z rozczarowaniem godnym najbardziej wymagających rodziców spoglądających na swoje pociechy, po czym postanawia, że tak tego nie zostawi. Jednak zamiast wstać i podnieść zabawkę z ziemi, obrał trochę inną metodę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kundelek za nic nie chciał opuścić swojej rannej przyjaciółki. Godzinami czekał z nią na pomoc
2. Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje w nietypowej sukni. Fani: "wyglądasz jak milion dolców"
3. Małopolskie: wstrząsający widok w centrum miasta. Wywiesił kończyny zwierzęcia w parku

Mały piesek zaczyna wyć wniebogłosy, do tego przechylając całe swoje małe ciało do tyłu, tak że efekt jest naprawdę dramatyczny. Nagrywający go właściciel musiał wiedzieć, że psu zdarzają się takie sytuacje, ponieważ uwiecznił wszystko ze stoickim spokojem, który zdecydowanie ciężko zachować w takiej sytuacji.

Czy psa można winić za takie zachowanie? No cóż, beagle słyną ze swojej niespożytej energii, która u niektórych objawia się wręcz nadpobudliwością. Z pewnością opiekun pieska jest przyzwyczajony do podobnych zachowań i mamy nadzieję, że mu one nie przeszkadzają. Zobaczcie sami rozbrajającą reakcję psa na małe życiowe niepowodzenie.

ZOBACZ WIDEO:

Nikt nie chciał pokochać labradora ze zdeformowanym pyszczkiem. Aż pewnego dnia spotkał kogoś niezwykłegoNikt nie chciał pokochać labradora ze zdeformowanym pyszczkiem. Aż pewnego dnia spotkał kogoś niezwykłegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. Zadrwił z Edyty Górniak. Polski podróżnik dobitnie stwierdził, co myśli o niej i innych "ekspertach" od pandemii
  3. Tragedia, zginęło ponad 14 tysięcy zwierząt. Milczano przez rok
  4. Świętokrzyskie. Czy amstaff zagryzł właściciela? Znamy przyczynę śmierci 48-latka pozbawionego głowy
  5. Dziecko wybucha płaczem, bo nie dostało słodyczy. Wtem husky robi cudowną rzecz, by je pocieszyć
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Przeskanowali mumię, odkryli przerażającą prawdę. Naukowcy nie mogli uwierzyć

źródło: animalchannel.co

Następny artykuł