Beagle szykuje się na dobranockę
Źródło: youtube/rumble viral

Zachowanie beagle w łóżku rozkłada na łopatki. Kto jeszcze szykuje się tak do snu?

24 Lipca 2020

Beagle zrobił do tego stopnia furorę wśród swojej rodziny, że jej członkowie postanowili podzielić się wesołym nagraniem psiaka w Internecie. Zwierzak udowodnił wszystkim, że nie potrzebuje niczyjej pomocy, bo gdy przychodzi pora drzemki to sam wie, jak najlepiej pościelić sobie łóżko!

Beagle to rasa psów gończych, które przez setki lat były wykorzystywane do polowań. Psy te bardzo szybko przywiązują się do swojego opiekuna, ale uwielbiają też towarzystwo innych zwierzaków, dlatego najlepiej się czują, gdy cała rodzina jest w komplecie. Przedstawiciel tej rasy może mieszkać wszędzie, szybko przystosowuje się do nowych warunków mieszkalnych. Naturalnie najlepiej czuje się w domu z ogrodem, jednak jeśli tylko będzie miał możliwość rozładowania rozpierającej go energii to chętnie przeprowadzi się mniejszego lokum. Po długim spacerze zwierzakowi należy się solidny odpoczynek, jednak psiak z nagrania najwyraźniej wziął stare przysłowie "jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz" zbyt dosłownie.

Kamil oszukał wszystkich? Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy tresury pumy Nubii, w tle afera o pieniądzeKamil oszukał wszystkich? Wychodzą na jaw wstrząsające kulisy tresury pumy Nubii, w tle afera o pieniądzeCzytaj dalej

Beagle i jego rutyna przed snem

Pewni właściciele psa rasy beagle postanowili podzielić się w sieci nagraniem swojego czworonoga. Ku ich zaskoczeniu, niespełna dwuminutowy filmik zdobyło wielką popularność wśród miłośników zwierząt. Czemu przypadło im aż tak do gustu? Na nagraniu widać, jak beagle znajduje się na świeżo posłanym łóżku swoich opiekunów. Wystarczyła tylko chwila ich nieuwagi, aby pupil zamienił ich posłanie w istne pole bitwy! Pies zapragnął zbudować sobie przytulne gniazdko, dlatego chwyta zębami za kołdrę, ciągnie ją w różnych kierunkach, zakupuje łapkami, nurkuje pod pościel, a na sam koniec zawija się w środek i zasypia spokojnie. No cóż, najwidoczniej dopiero liczne reorganizacje posłania pozwoliły na to, aby zwierzak znalazł idealną pozycję i dogodne warunki na chwilę ukojenia. Zwierzaki potrafią być naprawdę genialne!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra
2. 5 łatwych komend, których możesz nauczyć psa. Co pies powinien umieć robić?
3. Chihuahua został porzucony na lotnisku. Znaleziono przy nim poruszający list

ZOBACZ NAGRANIE:

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec przez lata liczył wszystkie wydatki na córkę. Na 18. urodziny wręczył jej rachunek, kwota powala
  2. Skrzyżowali malutkiego mopsa z dużym husky. Widok szczeniaków odbiera mowę, jeszcze takich nie widzieliśmy
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Fotograf siedział sześć dni w lesie, żeby zrobić zdjęcia lampartom. Opłacało się, efekt jest powalający
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Wyjawili, z kim Jarosław Kaczyński spędza urlop. Polityk się wygadał

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł