beagle i dziecko
Źródło: youtube.com/ Buddy Mercury

Tata został w domu z córką i beaglem. Nie do wiary, co udało mu się nagrać, szczęka opada

21 Września 2020

Beagle to bardzo inteligentny pies obdarzony wybitnym instynktem łowieckim. Zwierzaki były wykorzystywane przez myśliwych przez setki lat. Dzięki pogoniom oraz wskazywaniu swoim właścicielom zwierzyny rozwinęły wiele cech unikalnych dla tej rasy. Poza ponadprzeciętnym sprytem mogą pochwalić się świetnym węchem oraz słuchem. Czworonóg widoczny na nagraniu posługuje się ostatnim z wymienionych przymiotów w bardzo niecodzienny sposób.

Beagle uważane są za doskonałych towarzyszy zabaw dla dzieci. Aktywne zwierzaki uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, aportując rzucane piłki lub po prostu ganiając w ogrodzie. Decydując się na jego zakup powinniśmy jednak pamiętać, że poza inteligencją charakteryzuje je zuchwałość i skłonność do dominacji. Zwierzaki nie zawsze dobrze dogadują się z innymi pupilami, dlatego wychowując je należy stawiać im twarde granice. Należy też pamiętać, że jeśli nie będziemy zapewniać mu rozrywek i stawiać przed nim wyzwań może sprawiać problemy.

Zorganizowali zawody pływackie dla jamników. Niesamowite wideo, uśmiech sam pojawia się na twarzyZorganizowali zawody pływackie dla jamników. Niesamowite wideo, uśmiech sam pojawia się na twarzyCzytaj dalej

Beagle przysłuchiwał się muzykowaniu małej dziewczynki

Widoczny na nagraniu pies z początku jedynie wpatruje się w okno słuchając muzyki granej przez dziecko na zabawkowej gitarze elektrycznej. Choć utwór nie należy do ambitnych wydaje się trafiać w gusta czworonoga. Dziewczynka dołączyła do niego skomplikowany układ choreograficzny. W pewnym momencie zwierzak odwrócił się do niej i przez krótką chwilę przypatrywał w skupieniu. Widocznie uznał, że mała artystka jest godna wystąpić u jego boku. Szybko podbiegł do swojego ulubionego instrumentu - stojącego przy ścianie pianina i zajął swoje miejsce. Po chwili psie łapy zaczęły uderzać w klawisze. Parę taktów później do warstwy melodycznej dołączył wokal. Beagle zaczął głośno wyć w rytm granych przez siebie nut.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kobieta zatańczyła przed zbiornikiem z delfinami. Wybuchła śmiechem, gdy zobaczyła reakcję publiczności
2. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Beagle i dziewczynka stworzyli piękny duet

Psiak wiele wniósł do występu dziewczynki. Dziecko zajmowało się warstwą wizualną przedstawienia, on zaś postanowił zadbać o poziom muzyki. Pies znany jest ze swojego talentu scenicznego. Nosi imię Buddy Mecrury, nadane mu na część wokalisty grupy Queen. Konto zwierzaka na Youtubie obserwuje prawie 100 tysięcy osób. Ten konkretny film obejrzało ponad 12 milionów osób. Większość komentujących podziwia współpracę tego niecodziennego duetu, z niecierpliwością czekając na kolejne występy.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Nagrała najbardziej zadowolonego lisa na świecie. Zachowuje się zupełnie jak pies
  4. Jego pies wciąż uciekał z podwórka. Mężczyzna wybudował płot, niestety nie przemyślał jednego
  5. Kociak pochwalił się obłędnymi umiejętnościami kulinarnymi. Kto nie chciałby mieć go w kuchni?
  6. Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w Chorwacji

źródło: youtube.com

Następny artykuł