ukryty pies
Źródło: facebook.com/ 101.5 EZ Rock Kelowna

Nieliczni potrafią dostrzec beagle'a ukrytego w sypialni. Tylko 3% osób potrafi znaleźć go w 10 sekund

13 Sierpnia 2020

Beagle o imieniu Rhodney uwielbia chować się w różnych pomieszczeniach domu jego właścicielki. Praktycznie nigdy nie reaguje na jej nawoływanie, zmuszając kobietę do długich poszukiwań. Choć pies ma już 5 lat, wciąż lubi bawić się jak szczeniak. Przebiegły czworonóg często czeka, aż ludzie zmęczą się poszukiwaniami i zaoferują mu jakiś przysmak. W tym wypadku, jego właścicielka Bethanne była bardzo zdeterminowana, żeby nie dać psu satysfakcji i go znaleźć.

Beagle uwielbiają się chować w różnych zakamarkach. Te żywe i pomysłowe pieski uwielbiają grać ze swoimi właścicielami w różne gry. Wiele z nich wybiera zabawę w chowanego. Nieduże rozmiary pozwalają im się wcisnąć w nieoczywiste miejsca. Zwierzaki potrafią także, na przykład wpełznąć pod dywan, czy ukryć się w stercie prania. Rhodney był na dodatek lekko rozpieszczonym i bardzo niezależnym czworonogiem. Od zawsze chodził własnymi ścieżkami, rzadko kiedy poddawał się temu, czego chcieli od niego właściciele.

Chihuahua stanęła w obronie swojej pani. Przypłaciła to najwyższą cenąChihuahua stanęła w obronie swojej pani. Przypłaciła to najwyższą cenąCzytaj dalej

Beagle chodzi własnymi ścieżkami

Właścicielka podzieliła się kilkoma szczegółami z życia z tym niesfornym maluchem. Pies, nie tyle sprawiał swojej rodzinie problemy, co często pokazywał swój silny charakter i chęć do zabawy. Nie niszczył przedmiotów w ich domu, nie był agresywny, po porostu lubił robić rzeczy po swojemu.

- Gdy adoptowaliśmy Rhodneya, trener psów powiedział nam, że mamy najbardziej upartego beagle'a jakiego kiedykolwiek widział. Często gdy go wołasz nie podchodzi od razu, zgadza się przyjść dopiero jak go udobruchasz, w większości wypadków jedzeniem. Przez większość czas po prostu nas ignoruje - mówi właścicielka psa serwisowi the Dodo.

Maluch bardzo rzadko ulega prośbom swoich właścicieli. Tak było i w tym wypadku. Psiak zaszył się w jednym z pomieszczeń i nie miał zamiaru wyjść, dopóki właścicielom nie uda się go znaleźć.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Shiba inu udawał przed właścicielką, że nie żyje. Powód zachowania pupila jest zaskakujący
2. Pitbull zerwał się ze smyczy i wskoczył w krzaki. Z oddali dobiegał płacz małego dziecka

Beagle ukrył się w sypialni

Właściciele szykowali się do snu, gdy zauważyli, że ich pupil znów gdzieś zniknął. Psiak zwykle śpi w salonie na swoim posłaniu, jednak w tym wypadku, musiał wybrać sobie inne miejsce. Przeszukali cały dom, jednak nigdzie nie zauważyli śladu zwierzaka. Nie było go nawet w jego ulubionej kryjówce, pralni znajdującej się w piwnicy, w której właściciele trzymali zapasy karmy. Psiak chował się w tym pomieszczeniu i szukał okruszków, które mogły spaść na ziemię w trakcie napełniania miski jego, lub jego siostry. W końcu kobieta rozwiązała zagadkę zniknięcia psa, gdy po raz kolejny zawędrowała do swojej sypialni. Kryjówka psa była tak pomysłowa, że postanowiła uwiecznić ją na zdjęciu.

- Dopiero gdy zatrzymałam się i lepiej przyjrzałam, dojrzałam jego pyszczek i nos. Gdy go znalazłam po prostu zaczęłam się śmiać. To zabawny pies, który czasem zachowuje się dziwnie, jednak to część jego uroku.

ZOBACZ ZAGADKĘ I ROZWIĄZANIE:

ZagadkaZagadka
facebook.com/101.5 EZ Rock Kelowna

ZagadkaZagadka
facebook.com/101.5 EZ Rock Kelowna

  1. Kupili psa, ale się mocno zdziwili. Gdy zobaczył go weterynarz, od razu wezwał policję
  2. Wchodzi nowy przepis. Dotyczy każdego właściciela psa. Koniec z bezdomnością czworonogów w Chinach
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. "Uciekaliśmy po godzinie", skandal

Źródło: thedodo.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł