kobieta z psem
Źródło: instagram.com/lagchap

Beagle bez przerwy wąchał jej nos. Wtedy poszła do lekarza i usłyszała wstrząsającą diagnozę

12 Września 2020

Beagle o imieniu Victoria nie ma jednego oka, ale może się pochwalić fenomenalnym węchem. Dlatego też, gdy właścicielka zauważyła, że pies obsesyjnie wącha jej nos, poważnie się przestraszyła. Gdy poszła do lekarza usłyszała diagnozę, która zmieniła jej życie.

Beagle uratował właścicielce życie w wyjątkowy sposób. Wszyscy wiemy, jak mądre są psy, jednak nie każdy wierzy w to, że potrafią wyczuć rzeczy, na które my sami byśmy nie wpadli. Tak też było właśnie w tym przypadku. Niesamowity zbieg okoliczności sprawił, że właścicielka kilku psiaków została uratowana od najgorszego. Wszystko zawdzięcza jednej ze swoich adoptowanych suczek.

Kobieta poprosiła o najbrzydszego i najstarszego psa w schronisku. Powód sprawia, że łzy napływają do oczuKobieta poprosiła o najbrzydszego i najstarszego psa w schronisku. Powód sprawia, że łzy napływają do oczuCzytaj dalej

Beagle uratował jej życie

Lorraine Gauthier to kobieta, która psom poświęciła niemal całe swoje życie. Ratuje je przed zaniedbaniem i smutną śmiercią, a najbardziej kocha psy gończe - zwłaszcza beagle. Znajduje im kochających właścicieli, sama również jest szczęśliwą posiadaczką kilku piesków. Jeden z nich, suczka o imieniu Victoria, ma z właścicielką szczególną więź. Sunia nie ma jednego oka i została uratowana od pewnej śmierci. Uwielbia towarzystwo swojej pani, ale Lorraine nigdy nie spodziewała się, że beagle odpłaci jej się za uratowanie życia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Co powiedziałby Twój pies, gdyby potrafił mówić? Oto wideo, które poruszy każdego opiekuna zwierząt
2. Pies podczas pogrzebu nie chciał odejść od trumny swojego pana. Po ceremonii zrobił rzecz, która powaliła wszystkich na kolana

Victoria w pewnym momencie zaczęła obsesyjnie wąchać nos swojej opiekunki. Faktycznie, pojawiła się na nim dziwna krostka, jednak kobieta myślała, że to pewnie zwykły pryszcz. Suczka nie dawała za wygraną i przy każdej możliwej okazji zbliżała się do nosa właścicielki. Choć z początku Lorraine myślała, że może coś jej się wydaje, po dłuższym czasie zaczęła się martwić. Wiedziała, że beagle mają doskonały węch, zestresowała się więc, co takiego mogła wyczuć suczka. Jej obawy okazały się uzasadnione. Gdy w końcu zdecydowała się na wizytę u lekarza, usłyszała druzgocące wiadomości.

Pies wykrył raka

Okazało się, że krostka na jej nosie to nie pryszcz, a niebezpieczny ropień. Lekarz poinformował Lorraine, że to objaw raka skóry. Przerażona kobieta nie mogła uwierzyć, że beagle, któremu uratowała życie, odpłacił jej się tym samym. Nowotwór był bowiem w na tyle wczesnym stadium, że bez problemu udało jej się go pokonać. Ta historia dowodzi, że psy czasem naprawdę wiedzą więcej, niż ludzie - i doskonale potrafią nam przekazać informacje, które mogą uratować życie!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

kobieta z beagleminstagram.com/lagchap

ZOBACZ TAKŻE:

   1. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy
   2. Brakuje jeszcze kilku tysięcy złotych, a zostały ostatnie godziny. Ratujmy Truflę
   3. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
   4. Shih tzu w biały dzień zniknął z posesji. Monitoring nakrył złodzieja na gorącym uczynku
   5. Owczarek niemiecki nie potrafi normalnie przejść przez drzwi. Ma swój własny sposób, jest wideo
   6. Mieli nadzieję do końca, niestety. Nie żyje, czarny scenariusz się spełnił

źródło: thedodo.com

Następny artykuł