Beagle
Źródło: youtube/Charlie The Beagle

Mama nagrała zachowanie beagla w stosunku do córeczki. Każdy rodzic się wzruszy

11 Sierpnia 2020

Beagle słyną ze swojej empatii do najmłodszych. To cudowne czworonogi, które nie są agresywne, kłótliwe czy obrażalskie. Pewna mama nagrała zachowanie swojego psiaka właśnie tej rasy w stosunku do swojej córki. Widok powala na łopatki. Ciężko się nie wzruszyć.

Beagle to urocze czworonogi, które należą do psów gończych. Zwierzaki szybko przywiązują się do swoich opiekunów oraz oczywiście ich małych pociech. Pewien psiak o imieniu Charlie w ogóle nie był zazdrosny, gdy w rodzinnym domu pojawiła się mała dziewczynka. Mało tego zwierzę cały czas merdało ogonkiem, tak cieszyło się na widok malutkiej Laury! Pies szybko wytworzył niezwykłą więź z dzieckiem, co matka uwieczniła na wideo. To szybko skradło serca internautów! Zobaczcie.

7 zwierząt, które wygląda nieprawdopodobnie. Ich cudowny widok zwala z nóg7 zwierząt, które wygląda nieprawdopodobnie. Ich cudowny widok zwala z nógCzytaj dalej

Beagle zaprzyjaźnił się z dziewczynką

Beagle Charlie tak zakochał się w małej Laurze, że postanowił nie odstępować jej nawet na krok. Psiak chodził za dzieckiem wszędzie, a dokładnie to za mamą, która nosiła córkę na rękach. Do sypialni, łazienki, kuchni czy na spacer. Beagle chciał wszędzie być tam, gdzie dziewczynka. Okazuje się, że za niezwykłą więzią stoją też rodzice, którzy nauczyli psiaka różnych rzeczy. Jakich? Tego się nie spodziewaliśmy!

- Nauczyliśmy go, jak grać na klawiszach, jak wciskać przycisk zmiany światła, jak przykrywać Laurę kocem i jak kołysać łóżeczko. Ale nigdy nie musieliśmy uczyć go, jak kochać naszą córeczkę - można dowiedzieć się z napisów widocznych w filmie, który można obejrzeć pod tekstem. Nagranie zostało opublikowane w serwisie YouTube na kanale Charlie The Beagle.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Zastrzelił pięknego żubra i wyciął mięso. Pojawiły się nowe fakty w sprawie leśniczego
2. Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Dziecko i beagle stali się najlepszymi przyjaciółmi i wcale nie powinno nas to dziwić! W komentarzach pod filmikiem internauci zachwycili się słodkim wideo. Niektóre osoby pisały również, że u nich w domu jest tak samo. To cudowne, że psiaki wykazują tyle empatii w stosunku do małych dzieci, które przecież nie zawsze są grzeczne, czy często za mocno głaszczą, bo jeszcze nie potrafią. Zwierzęta doskonale rozumieją, że dzieci są małe i się starają. Z biegiem czasu pociechy stają się delikatniejsze, a i te, które wychowywały się w domu ze zwierzakami nie są obojętne na ich krzywdę.

Zobaczcie wideo, które rozczuliło internautów.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spod ziemi było słychać paniczny pisk. Znalezisko zmroziło krew w żyłach
  2. Lekarz przeżył śmierć kliniczną i twierdzi, że był w niebie. Opowiada jak tam było
  3. Skandal w Janowie Podlaskim. Rynsztokowy język i bójka w strefie VIP aukcji
  4. Większość poddaje się po 20 sekundach. Nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies
  5. Położył się na ganku, domownicy zadzwonili po służby. Nie mieści się w głowie, co zrobili niedźwiedziowi
  6. Dantejskie sceny w ośrodku wypoczynkowym w Polsce. Prawdziwy horror

Źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł