beagle z rodziną
Źródło: youtube.com/Young-Williams Animal Center

Beagle po 6 latach odnalazł swoją rodzinę. Scena spotkania psa z bliskimi wzruszy każdego

7 Lipca 2020

Beagle o imieniu Maisy, bawił się z dziećmi swoich właścicieli w lesie. W pewnym momencie suczka oddaliła się od opiekunów. Rodzina myślała, że nigdy więcej nie zobaczy swojego pupila. 6 lat później stało się coś niewyobrażalnego, pies odnalazł swoich bliskich.

Beagle jest rasą myśliwską, nic więc dziwnego, że gdy wyczuł nowy zapach lub zobaczył jakieś zwierzę, od razu podjął trop. Wystarczy chwila nieuwagi, by pies zniknął człowiekowi z oczu. Zwykle jednak nie mają one problemów z powrotem do swoich właścicieli lub znalezieniem drogi do domu. Rodzina Hellandów długo szukała swojego pupila, jednak bezskutecznie. Po roku oczekiwania na to, że pies jakimś cudem pojawi się przed ich drzwiami, pogodzili się ze stratą.

Bezdomny pies był na skraju śmierci. Podszedł do młodej pary, ich reakcja porusza do głębiBezdomny pies był na skraju śmierci. Podszedł do młodej pary, ich reakcja porusza do głębiCzytaj dalej

Beagle'a nie było przez 6 lat

Po 6 latach od zaginięcia Maisy, zaskoczeni Hellandowie otrzymali telefon. Nie jest jasne co działo się z psem po jego zaginięciu. Beagle zaginął w wieku 6 lat, więc w momencie powrotu do domu miał 12. Gdy jego pupil zaginął dziecko małżeństwa, Parker Halland miał zaledwie 4 lata.Chłopiec codziennie modlił się o powrót swojego zwierzaka, w końcu jego modlitwy zostały wysłuchane.Obsługa schroniska poinformowała, że ich suczka znajduje się pod opieką personelu Young Williams Animal Center. Wzruszona rodzina od razu pojechała odebrać zgubę. Gdy dojechali na miejsce nie mogli uwierzyć własnym oczom.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Psy tonęły w kałuży smoły. Cudem uniknęły śmierci, jednak to nie koniec ich problemów

2.Znaleźli starego psa przywiązanego do płotu. Miał ze sobą list, jego treść wyciska łzy z oczu

Maisy w ogóle się nie zmieniła

Zdaniem członków rodziny pies wyglądał i zachowywał się dokładnie tak, jak w dniu zaginięcia. Zdaniem April Halland, beagle nawet układa się dokładnie w ten sam sposób, gdy ta bierze go na ręce. Pozostał ufny, spokojny i radosny, co pozwala mieć nadzieję, że w tym czasie pozostawał pod czyjąś opieką. Moment spotkania pupila z rodziną uwieczniony został na zdjęciach. Możemy podziwiać czystą radość domowników z powrotu ich zguby. Maisy też wydaje się cieszyć z powrotu do domu. Od razu podeszła i zaczęła lizać niewidzianych od lat domowników.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: cesarsway.com

Następny artykuł