beagle reaguje na jedzenie
Źródło: youtube.com/Cute Little Things

Maleńki beagle dostał świra na punkcie jedzenia. Zabawne wideo sprawia, że nie można powstrzymać uśmiechu

6 Listopada 2020

Beagle to niewielkie psiaki o ogromnej inteligencji, mocnym charakterze i jeszcze silniejszym apetycie. Ich właściciele doskonale wiedzą, że za choćby kąsek jedzenia te czworonogi zrobiłyby wszystko. Doskonale obrazuje to ten krótki filmik.

Beagle z nagrania wygląda, jakby szósty zmysł podpowiadał mu, kiedy jedzenie znajdzie się w jego zasięgu. Nawet pogrążony we śnie zwierzak, na cichutki szmer karmy w słoiku zerwał się na równe nogi. Poza ich pociągiem do jedzenia, którego potrafią pochłonąć naprawdę ogromne ilości, beagle posiadają bardzo silny instynkt łowiecki. To sprytne czworonogi, które pokonają każdą przeszkodę, byle dostać się pysznej zdobyczy.

Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdegoPróbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdegoCzytaj dalej

Beagle zerwał się na równe nogi

Te małe psiaki są bardzo towarzyskie. Uwielbiają spędzać czas ze swoimi właścicielami, szczególnie jeśli w grę wchodzi wspólna zabawa, najlepiej na świeżym powietrzu. To idealny zwierzak dla rodzin z małymi dziećmi.

Są aktywne i rozrywkowe, a przy tym ciepłe i przyjacielskie. Ciężko powiedzieć skąd te łakomczuchy mają tak wiele energii. Wymagają od właścicieli długich spacerów i zapewniania im wielu rozrywek - znudzone mogą powodować szkody, lub nie dadzą opiekunom spokoju.

Trzeba im jednak jasno wyznaczać granice. Rozpieszczony beagle potrafi przyprawić o ból głowy. Czworonogi tej rasy często dążą do dominacji. Jeśli nie będziemy konsekwentnie go wychowywać, szybko okaże się, że pies robi, co chce. Maluch doskonale wie, czego chce i zrobi wszystko by to dostać. Z tego względu musimy liczyć się z tym, że czasem trzeba będzie spojrzeć mu w szkliste, szeroko otwarte oczka i powiedzieć "nie".

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Rodzice mogą być spokojni. Decyzja ws pieniędzy z KRUS już zapadła
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Widoczny na filmiku beagle spał spokojnie na swoim ulubionym miejscu - stojącej w salonie kanapie. Zwierzak wygląda, jakby był pogrążony w naprawdę głębokim śnie. Na pierwszy dźwięk znajdującej się dłoni właściciela puszki z karmą zerwał się jednak na równe nogi. Nie mógł się doczekać, aż człowiek napełni jego miskę. Praktycznie całym ciałem próbował wcisnąć się w wąski otwór pojemnika z suchą karmą.

Wideo z udziałem szczeniaka naprawdę potrafi rozweselić do łez. A czy Wasz zwierzak też rzuca się w podobny sposób na jedzenie?

ZOBACZ WIDEO:

Skrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzySkrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdego
  4. Jak oswoić chomika, żeby nie gryzł? Oto 5 najskuteczniejszych sposobów, jak oduczyć go agresji
  5. Wysiadł z samochodu i zaczął strzelać. Myśliwy odpowie za zabójstwo 16-letniego ucznia w szkolnym sadzie
  6. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie "połknięcia" kajakarek podbija internet
  7. Dużo łatwiejszy przepis na gołąbki robione inaczej. Można złapać się za głowę, tak smakują

źródło: podaj.to

Następny artykuł