Beagle na kanapie
Źródło: screen z youtube/maymo

Mężczyzna próbował przestraszyć beagle'a. Reakcja zwierzaka zdradza, czy mu się udało

4 Czerwca 2020

Beagle odpoczywał na kanapie, gdy jego właścicielowi zebrało się na żarty. Opiekun kupił, a późnej nadmuchał przebranie kosmity, które później pokazał zwierzakowi. Nadmuchany balon zdziwił psa, ale czy przestraszył? Wideo skradło serca internautów, ciężko oderwać od niego oczy.

Właściciele uwielbiają wykręcać numery swoim zwierzakom i często do domu przynoszą różne rzeczy, które mogą je zaskoczyć. Jeszcze wczoraj pisaliśmy Wam o kosmicie, który miał porwać opiekuna, a wszystko na oczach trzech psów rasy husky. Dziś, przedstawiamy Wam kolejnego bohatera, który padł ofiarą żartu, a jest nim pies rasy beagle. Zwierzę odpoczywało sobie na kanapie, kiedy do pokoju wleciał zielony stwór! Jak pies zareagował?

Czy beagle są strachliwe?

Użytkownik Maymo na YouTubie podzielił się świetnym filmikiem z wkręcania swojego zwierzaka. Okazało się, że beagle wcale nie jest leniwym psem, a w momencie zagrożenia potrafi się bronić. Kiedy zielony kosmita wszedł do pomieszczenia, pies od razu zeskoczył z kanapy i podszedł do przybysza. Nie merdał jednak ogonem zachęcająco. Po chwili, po zapoznaniu się ze stworem, beagle rzucił się na niego i zaczął go gryźć! Dmuchany balon nie przeżył starcia z psiakiem, który postanowił uchronić dom i rodzinę przed niebezpieczeństwem. Kosmita nie miał żadnych szans, wszak nie potrafił robić nic innego poza unoszeniem się nad podłogą. Psiak wygrał 1:0 tę walkę. Z pewnością właściciel był z niego dumny.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Golden retriever zobaczył się pierwszy raz w lustrze. Mina czworonoga zdradza wszystko
2. 2-letni chłopiec został pogryziony przez psa. Matka pokazała zdjęcie twarzy dziecka

Wideo użytkownika Maymo, którego kanał śledzi ponad 9 mln subskrybentów obejrzało około 615 tys. osób! To ogromna liczba, choć filmik po sieci krąży już kilka lat. Niemniej jednak użytkownicy zgadzają się, że beagle świetnie zareagował. To po prostu trzeba zobaczyć.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna chorował na raka, cały czas towarzyszył mu pies. Gdy umarł, stała się niebywała rzecz
  2. Owoce w diecie zwierząt. Czy psy mogą jeść banany?
  3. Kot rasowy i dachowiec. Jakiego mruczka lepiej wybrać?
  4. Kot urodził się z niezwykłym znamieniem. Mruczek wygląda jakby miał brata bliźniaka
  5. Poprosili weterynarza o uśpienie agresywnej suczki. Kiedy lekarz zbadał psa, odkrył prawdę
  6. Swoim zachowaniem wzruszyła miliony osób na świecie. Kobieta pomogła bezdomnemu psu na ulicy, wszystko nagrano

Następny artykuł