Beagle rozpoznał swoją panią po zapachu
Źródło: youtube/Mason Heidger

Beagle tylko poczuł zapach właścicielki. Nie widział jej dwa miesiące, reaguje w niemożliwy sposób

2 Września 2020

Beagle wpadł do domu i momentalnie poczuł, że szykuje się wielka niespodzianka. Już od pierwszych chwil po przekroczeniu progu znakomity węch czworonoga dał mu sygnał że w środku czeka na niego ktoś, kogo od dawna nie widział. Radości nie było końca!

Beagle dysponuje najlepiej rozwiniętym zmysłem węchu wśród wszystkich ras. Nos tego psa działa niczym drogowskaz - w mig potrafi zlokalizować zapach, który szczególnie go zainteresuje, dlatego rasa ta od wieków jest wykorzystywana podczas polowań i tropienia zwierzyny. Beagle, zwietrzywszy zdobycz, w ułamku sekundy zniknie w gęstwinie zarośli i nie wróci do właściciela dopóki nie znajdzie tego, czego poszukuje. Nie inaczej mogło być w sytuacji, gdy psiak wyczuł w powietrzu znajomy zapach swojej właścicielki. Jak się zachował?

Czy psy amstaffy są groźne? Coraz więcej osób boi się tej rasyCzy psy amstaffy są groźne? Coraz więcej osób boi się tej rasyCzytaj dalej

Beagle wpadł na wyjątkowy trop

Bandit to wesoły przedstawiciel rasy beagle, który mieszka ze swoim właścicielem - Masonem Heidgerem. Mężczyzna spodziewał się, że tego dnia odwiedzi go jego dziewczyna, dlatego postanowił zrobić swojemu pupilowi miłą niespodziankę. Opiekun zabrał Bandita oraz drugiego psiaka na spacer, podczas gdy kobieta niepostrzeżenie weszła do domu i schowała się w piwnicy. Para chciała sprawdzić, czy ich czworonogi wpadną na trop właścicielki pomimo dwóch miesięcy rozłąki. Czuły węch beagle'a i tym razem go nie zawiódł!

DZISIAJ GRZEJE:1. Jamnik dostał pozwolenie, by wejść na łóżko i totalnie zwariował. Radość w czystej postaci
2. Nowe obostrzenia w Polsce. Zakaz wstępu rodziców do szkół, maseczki dla każdego dziecka
3. Mały koala znalazł sobie nową mamę. Wszystko zostało nagrane, niesamowite

Bandit zbliżył się stronę drzwi, a jego reakcja zdradza, iż od razu zorientował się, że ktoś musiał wejść do środka pod jego nieobecność. Na krótkim nagraniu widać, jak pobudzony pupil wparowuje do salonu i zaczyna kręcić się w kółko, próbując ustalić, skąd wydobywa się znajomy zapach. Piesek przebiega po wszystkich pokojach i rozgląda się z ciekawością, kręcąc przy tym ogonem aż nareszcie wpada na trop. Bandit zbiega do piwnicy i z radością rzuca się w objęcia swojej właścicielki, której nie widział od tak dawna! Oba pieski doskakują do twarzy kobiety i starają się polizać ją po twarzy. Co za wspaniałe powitanie!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Macie w domu kota? IBW ostrzega i wyjaśnia
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Jakich zapachów nie lubią koty? 5 aromatów, których mruczki po prostu nie cierpią
  4. Pies wojskowy został ranny na misji. Teraz zostanie specjalnie uhonorowany
  5. Znalazł na ziemi maleńkie pisklę. Zabrał je do domu, po 36 dniach nieźle się zdziwił
  6. Rząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadła

źródło: youtube.com

Następny artykuł