beagle śpi
Źródło: youtube.com/ Michael Bagnall

Chciał się dowiedzieć, co jego beagle robi w nocy, zostawił włączoną kamerę. Nigdy nie spodziewał się podobnego widoku

1 Października 2020

Beagle to wyjątkowo aktywna, żywiołowa rasa. Nic więc dziwnego, że właściciel jednego z tych piesków był ciekaw, co takiego wyprawia jego pupil w nocy. Nie dowierzał, że do rana zostaje z nim i jego dziewczyną w łóżku, doskonale bowiem wiedział, że Bruno to bardzo ruchliwy piesek. Postanowił więc zostawić na noc włączoną kamerę, by sprawdzić, jak jest naprawdę.

Beagle Bruno to uroczy maluch, pełen energii podobnie jak inne psy tej rasy. Psiaki słyną ze swojej żywiołowości, chęci do psot i aktywności fizycznej. Znając dobrze swojego pupila, właściciel postanowił zobaczyć, ile tak naprawdę czasu spędza on na spaniu w nocy. Co prawda zwierzak codziennie zasypiał ze swoimi właścicielami, ale czy pozostawał z nimi w łóżku aż do rana? Nagranie ujawniło prawdę.

Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 latNie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 latCzytaj dalej

Chciał wiedzieć, co robi w nocy jego beagle

Mężczyzna postanowił zamontować kamerę tuż nad łóżkiem tak, by dokładnie było widać, co robi Bruno. Gdy następnego dnia odtworzył nagranie, był naprawdę zaskoczony. Okazało się, że beagle owszem, kładł się spać przy swoich ukochanych opiekunach, jednak w ciągu nocy wyczyniał naprawdę niestworzone rzeczy. Widać, jak piesek praktycznie przez całą noc przemieszcza się w tę i z powrotem na łóżku, a oprócz tego kilka razy budzi się i schodzi na podłogę, za każdym razem jednak wraca do śpiących właścicieli. Na początku śpi w miarę spokojnie, jednak po jakimś czasie zaczyna przemieszczać się: w ciągu jednej nocy udało mu się spać w objęciach pani, pana, pomiędzy nimi, w ich nogach i na samym skraju łóżka.

DZISIAJ GRZEJE:1. Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat
2. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
3. Myślał, że znalazł porzuconego koalę. Bardzo się pomylił, wziął do domu wyjątkowo rzadkie zwierzę

Ile czasu śpi pies?

Psy potrzebują w ciągu doby więcej snu niż człowiek. Z reguły jest to ok. 14-16 godzin, dlatego też oprócz snu w nocy, psy ucinają sobie drzemki w ciągu dnia. Jak widać na nagraniu, beagle w ciągu jednej nocy także nie spał przez cały czas, zamiast tego robił sobie kilka osobnych sesji snu. Zasypia jednak między opiekunami, ponieważ atawistyczne instynkty każą czworonogom kłaść się spać w stadzie. Choć właściciele psa również wiercą się przez sen, nie umywają się do swojego pupila - beagle naprawdę bardzo się wierci! Wideo ma tysiące wyświetleń, najwyraźniej nie tylko właściciel Bruna jest ciekaw tego, jak śpią psy.

ZOBACZ WIDEO:

Smutny owczarek niemiecki czekał przed drzwiami. Nie chciał się ruszyć, powód powoduje morze łezSmutny owczarek niemiecki czekał przed drzwiami. Nie chciał się ruszyć, powód powoduje morze łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez 13 godzin fryzjerka ratowała włosy kobiety. Powód jest niewiarygodny, efekt po powala na kolana
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Pochwalili się pupilem nie z tego świata. Ludzie nie dowierzali własnym oczom, wygląda jak mieszanka kota i psa
  4. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  5. Pies błaga właściciela, żeby nie wychodził do pracy. Nie do wiary, ma najsmutniejsze oczka na świecie
  6. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie

źródło: wamiz.pl

Następny artykuł