bassador
Źródło: twitter/@S_Tornetta37

Bassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dzieje

17 Października 2020

Bassador wprawił wszystkich w zakłopotanie. Pies przewrócił się na chodniku i nie zamierzał kontynuować swojej podróży. Kiedy padł na zimną ziemię, opiekun nic sobie z tego nie zrobił, a wyciągnął telefon, aby wszystko nagrać.

Bassador jest mieszanką basseta z labradorem retrieverem. Pies jest lojalny, przyjacielski, nadaje się do rodzin z dziećmi. Po rodzicach odziedziczył też jedną z mniej pożądanych cech, mianowicie bywa uparty! Udowodnił to Riley, który nie lubi, kiedy coś idzie nie po jego myśli. Kiedy bassador widzi, że zbliża się koniec spaceru, najczęściej upada na ziemię i nie pozwala się zaciągnąć do domu. Sean, opiekun zwierzaka postanowił podzielić się niecodziennym zachowaniem swojego pupila. Nagrał go, a bassador skardł serca internautów.

Dramat nad Morskim Okiem. Porażająca prawda w sprawie koni ujrzała światło dzienne, zarabiają na nich milionyDramat nad Morskim Okiem. Porażająca prawda w sprawie koni ujrzała światło dzienne, zarabiają na nich milionyCzytaj dalej

Uparty jak bassador

Mówi się, że ktoś bywa uparty jak osioł! To właśnie te zwierzaki najczęściej kojarzone są ze swoim nieustępliwym zachowaniem. Jeśli chodzi o rasy upartych psów, to zdecydowanie należą do nich boksery, cane corso, shar - pei czy border collie. Możemy również do nich zaliczyć bassadory, które niespecjalnie lubią wykonywać polecenia. Tylko doświadczeni właściciele psów powinni decydować się na tę rasę, inaczej mogą mieć spore kłopoty przy wychowaniu zwierzaka.

Sean podzielił się w sieci zabawnymi filmikami, na których jego ukochany bassador Riley nie zamierza kontynuować spacerów. Kiedy widzi, że zbliża się dom, pies upada i nie planuje dalszej wędrówki. W takich przypadkach można wziąć psa na ręce, albo spróbować przekonać go do siebie smakołykami. Mało które zwierzaki obejdą się smakiem. Na szczęście bassadory należą do łakomczuchów, więc Riley wstaje za każdym razem, słysząc nadchodzące jedzenie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel zgotował psu koszmar. Ratownicy wciąż nie mogą uwierzyć, poszukują złoczyńcy
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Karetka zabrała właściciela do szpitala. Niemożliwe, co zrobił lojalny pies

- Właśnie tak mój pies protestuje, kiedy wracamy do domu ze spaceru. To dzieje się za każdym razem - pisze Sean w sieci.

W odpowiedzi na post internauci zasypali mężczyznę swoimi filmikami. Nie tylko bassadory lubią spędzać długie godziny na świeżym powietrzu. Niektórzy próbują wtedy metody z ciągnięciem zwierzaka, ale zdecydowanie tego nie polecamy, ponieważ takim zachowaniem można psu wyrządzić krzywdę.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Królowe życia": Izabela Macudzińska spodziewa się nowego członka rodzin. Kobieta podzieliła się radosną informacją
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi
  4. Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
  5. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
  6. Masz banknot 20 zł? Może być wart fortunę, lepiej przeszukaj portfel

Następny artykuł