Babcia przez wiele miesięcy myślała, że przygarnęła kota.
Źródło: OK Whatever/Facebook

Wnuczek oniemiał, gdy poznał pupila babci. Miesiącami myślała, że zajmuje się kotkiem, była w ogromnym błędzie

23 Września 2020

Babcia miesiącami zajmowała się pupilem, którego uznała za kota. Nic nie wzbudziło jej podejrzeń, dlatego miłośniczka domowych zwierząt traktowała go zupełnie tak samo jak inne kotki. Gdy wnuczek uświadomił babcie, że przygarnęła zupełnie inne zwierzę, dosłownie oniemiała. Przez długi czas babcia myliła kota z zupełnie innym zwierzęciem.

Babcia niesamowicie rozbawiła swojego wnuczka, gdy pokazała mu - jak jej się wydawało - kolejnego kota w swoim domu. Starsza kobieta przez wiele miesięcy cieszyła się z kolejnego sympatycznego mruczka i zupełnie nic w tym czasie nie wzbudziło jej podejrzeń. Zwierzak miał swoje własne legowisko wśród innych kotów i nic w jego zachowaniu nie wskazywało na to, że nie jest kolejnym kotem. Dopiero gdy odwiedził ją wnuk, okazało się, że od dłuższego czasu w jej domu zamieszkał niekoniecznie domowy zwierzak.

Suczka goniła samochód odjeżdżający z jej szczeniakami. Niewiarygodne nagranie z pościguSuczka goniła samochód odjeżdżający z jej szczeniakami. Niewiarygodne nagranie z pościguCzytaj dalej

Babcia przez wiele miesięcy zajmowała się zwierzakiem, którego uznała za kota

Babcia Erica Hertleina zaprosiła do siebie wnuczka, by przedstawić mu kolejnego wąsatego przyjaciela, którego ostatnio przygarnęła. Już po chwili chłopak zorientował się, że kobieta była w ogromnym błędzie. Zwierzak nie przypominał bowiem kota, czego jakimś cudem babcia zupełnie nie zauważyła. Kobieta od lat dokarmia bezpańskie koty, które mogą znaleźć u niej schronienie. Gdy więc w jej progach pojawił się kolejny zwierzak, natychmiast zajął miejsce w przygotowanym legowisku. Eric do dzisiaj jednak wspomina, jak bardzo jego babcia się pomyliła, gdy myślała, że przygarnęła kolejnego mruczka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabrać
2. Psy będą dostawać emeryturę? Pieniądze mają trafiać do ich właścicieli pod jednym warunkiem
3. Nagrano najgrzeczniejszego kota w kraju. Zwierzak zawstydził wszystkich dżentlemenów

Kolejny kotek w domu babci Erica okazał się zupełnie innym zwierzakiem

Chłopak do dzisiaj śmieje się do łez z pamiętnej wizyty u babci. Gdy uważnie przyjrzał się nowemu mieszkańcowi w jej domu, zauważył, że futrzak właściwie zupełnie nie przypomina kota. Miał małe oczy, spiczasty nos i dość długi ogon. Okazało się, że babcia Erica przygarnęła przyjaznego oposa. Gdy chłopak wyjaśnił jej tę pomyłkę, kobieta dalej nie mogła w to uwierzyć, ale pierwszy raz postanowiła dokładnie obejrzeć zwierzątko.

- Usiadła w pobliżu. Potem trochę się przybliżyła i powoli spojrzała w górę, na mnie. Z najszerszy, uśmiechem, jaki dotychczas widziałem na jej twarzy, powiedziała „Cóż, do tej pory mnie nie niepokoił, więc nie widzę przeszkód, żeby dalej tu przebywał - zrelacjonował decyzję babci Eric po tym, gdy dowiedziała się, że ma w domu oposa.

Okazało się, że zwierzę prawdopodobnie zostało osierocone i samo uważało się za kota, gdy przebywało wśród innych mruczków. Ciekawe, czy zdążył już poznać prawdę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Weszła do mieszkania i zobaczyła męża z psem. Natychmiast chwyciła za telefon, wszystko się nagrało
  3. Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powód
  4. Po autostradzie pędził jeździec na koniu. Nie cofnął się przed niczym, miał ważny powód
  5. Nagrano niezwykłe spotkanie w Disneylandzie. Labrador nie mógł uwierzyć, że nareszcie zobaczył swojego idola
  6. Smutne wieści o siostrze Justyny Steczkowskiej. Miała świętować rocznicę ślubu w Grecji, nie przewidziała jednego

źródło: youtube.com

Następny artykuł