Ariana Grande
Źródło: instagram/arianagrande

Wielka gwiazda muzyki pop świeci przykładem. Ariana Grande podzieliła się wspaniałą nowiną, fani muszą być zachwyceni

12 Listopada 2020

Ariana Grande znana jest nie tylko z hitów muzycznych, które niezmiennie podbijają listy przebojów na całym świecie. Piosenkarka ma też wielkie serce dla zwierząt, które często ratuje z opresji. Amerykańska gwiazda postanowiła spełnić kolejne marzenia i nie jest to wcale nagranie nowej płyty. Komunikat opublikowany na Instagramie celebrytki to świetna nowina dla wszystkich miłośników futrzaków.

Ariana Grande po raz kolejny zaskoczyła swoich wiernych fanów. Jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop oraz niekwestionowana królowa Instagrama opublikowała na mediach społecznościowych wiadomość, która wywołuje uśmiech na ustach. Dotyczy ona potrzebujących zwierząt.

Obrazy swiatzwierzat.pl"Spokojnie, on nie gryzie", czyli biegacz kontra agresywny pies. Monitoring nagrał niewyobrażalną scenę, finał mógł być tylko jedenCzytaj dalej

Ariana Grande pochwaliła się nową inicjatywą

Ariana Grande nie spoczywa na laurach. Po kilku latach intensywnego koncertowania i nagrywania kolejnych przebojów piosenkarka w końcu ma teraz trochę czasu na uporządkowanie swojego życia osobistego oraz działalności poza branżą muzyczną.

27-letnia gwiazda uwielbia dzielić się z fanami nie tylko zdjęciami, ale też szczegółami swojego życia prywatnego. Jej konto na Instagramie znajduje się aktualnie w wąskim gronie tych z największą liczbą śledzących na całej platformie. Obserwuje ją ponad 206 milionów profili z całego świata, czyniąc Arianę najpopularniejszą kobietą na tej aplikacji.

Wokalistka wielokrotnie zdobywała serca fanów, publikując zdjęcia razem ze swoimi zwierzakami. Gwiazda ma w swoim domu pokaźną kolekcję uratowanych psów, które dają jej dużo radości i wsparcia. Tym razem postanowiła posunąć się o krok dalej i wspomóc inne stworzenia w potrzebie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy zwierzęta potrafią przewidzieć śmierć? Wstrząsające nagranie z hodowli świń nie pozostawia złudzeń, aż chce się płakać
2. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z "Rolnicy. Podlasie". Nikt się nie spodziewał
3. Weterynarz zdębiał, gdy zobaczył kota. Przez 30 lat pracy nigdy takiego nie widział

Z miłości do zwierząt otwiera schronisko

Nieziemsko utalentowana piosenkarka postanowiła wykorzystać to, co udało jej się już osiągnąć, we wspaniałym celu i otwiera ośrodek dla bezdomnych zwierząt. Wieść o rozpoczęciu nowej działalności została opublikowana w poście na Instagramie.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, dumni i podekscytowani - napisała pod zamieszczonym zdjęciem.

Ariana chce wykorzystać majątek, jakim dysponuje w szczytnym celu. Piosenkarka jeszcze nie zdradziła dokładnych szczegółów dotyczących misji jej fundacji. Mamy nadzieję, że Orange Twins Rescue, bo tak nazywa się działalność amerykańskiej gwiazdy, już wkrótce ruszy na pomoc porzuconym, chorym i potrzebującym zwierzakom.

Oby w najbliższym czasie Ariana Grande odmieniła nie tylko współczesną scenę muzyczną, ale także los czworonożnych przyjaciół człowieka. Trzymamy za nią kciuki i nie możemy się doczekać kolejnych wieści o nowo powstałym schronisku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  4. Polscy ekolodzy biją na alarm. Zwierzęta giną w zastraszającym tempie, niedługo nie będziemy mogli ich już nigdy zobaczyć
  5. Dlaczego kot ma kieszonki w uszach? Niewielu wie, jaka jest ich prawdziwa funkcja, oto rozwiązanie zagadki
  6. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  7. Najgorsze, kardynalne błędy podczas pieczenia psujące smak ciast. Popełnia je mnóstwo osób, a wypieki się nie udają

źródło: eska.pl

Następny artykuł