pies z apelem
Źródło: facebook.com/Carol Perez

Poruszający apel starszego psa. Ciężko nie płakać, czytając historię

20 Lipca 2020

Apel psa przybrał niecodzienną formę. Suczka Becky walczy o życie. Chory na raka czworonóg i jego właściciele robią co mogą by zdobyć pieniądze na leczenie jej nowotworu. Koszty skomplikowanych operacji weterynaryjnych mogą przekraczać miesięczne dochody niektórych rodzin, dlatego jej rodzina rozpoczęła nietypową akcję, mającą dać psu szansę na nowe życie.

Apel umieszczony na portalu Facebook poruszył serca wielu internautów. Udostępniono go ponad 2 tys razy. Nic dziwnego, właściciele, mówiąc w imieniu swojego pupila w poruszających słowach proszą o pomoc w ufundowaniu jego leczenia. Bez kosztownej terapii, zaledwie 9-letnia suczka nie przeżyje. Za pomoc psu, wpierający zbiórkę ludzie mogą otrzymać pyszny upominek. Pies, podobnie jak harcerze zbierający pieniądze na cele charytatywne, zachęca do wpłacania oferując słodkie przysmaki.

Spłoszony pies wbiegł do płonącego lasu. Dramatyczna historia zaginięcia zwierzakaSpłoszony pies wbiegł do płonącego lasu. Dramatyczna historia zaginięcia zwierzakaCzytaj dalej

Apel psa poruszył internautów

W poście opublikowanym przez właścicielkę psa, Carol Perez czytamy o tym, jak zachowuje się Becky kim jest oraz o jej chorobie. Na końcu postu znajdujemy informację o tym, że by zarobić na swoje leczenie, sprzedaje ona lody domowej produkcji. Napisano w nim:

- Mam na imię Becky, mam 9 lat. Jestem szczęśliwym, kochającym psem. Niestety zdiagnozowano u mnie raka jajników. Przez kilka miesięcy będę przechodzić terapię, by w końcu móc przejść operację. Koszta leczenia są tak wysokie, że wraz z moją rodziną postanowiliśmy sprzedawać lodowe lizaki w różnych smaków naszej produkcji by na nie zarobić - napisała właścicielka biednej psiny.

Kobieta zaoferowała także wykonanie prostych napraw ubrań i przedmiotów rękodzieła w zamian za pomoc. Prośba o wsparcie jest szczególnie poruszająca, biorąc pod uwagę, jak wiele kobieta i jej matka są w stanie zrobić, by zyskać choć trochę pieniędzy na leczenie pupila.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Czy puma Nubia może tęsknić za właścicielem? Słowa eksperta rzucają światło na sprawę
2. Labrador postanowił przygarnąć bezpańskiego kotka. Teraz nie opuszcza go nawet na moment

Właścicielka zrobi wszystko żeby uratować swojego pupila

Dla każdego właściciela zwierzaka, perspektywa straty przyjaciela, szczególnie jeśli da się uniknąć, jest nie do zniesienia. Najgorsza jest jednak świadomość, że na przeszkodzie do zdrowia i szczęścia zwierzaka mogą stanąć pieniądze. Nic więc dziwnego że jego rodzina chwyta się każdej możliwości dorobienia choć kilku dolarów, które będzie mogła przeznaczyć na leczenie czworonoga. Ich postawa powinna stanowić przykład dla wszystkich kochających zwierzęta ludzi. Mamy nadzieję, że akcja przyniesie zamierzony skutek, a apel pieska nie pozostanie bez odpowiedzi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W parku pełno jest dorosłych psów. Między nimi chowa się szczeniaczek, umiesz go znaleźć?
  2. "Jacek Kurski weźmie drugą pierwszą komunię"? Internauci reagują na drugi ślub kościelny polityka
  3. Niesamowite. Wyłowili rybę, która ma część twarzy jak człowiek. Zdjęcia robią wrażenie
  4. Skandal w Lublinie. 7-letnia dziewczynka znęcała się nad szczeniakiem
  5. Kiedy należy wykastrować psa? Wszystko zależy od rasy
  6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Źródło: animalclub.net

Następny artykuł