antek królikowski
Źródło: nstagram.com/antek.krolikowski/

Antek Królikowski pokazał, jak spędza wolny czas. Inni aktorzy powinni wziąć przykład

30 Października 2020

Antek Królikowski od kilku lat jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Zawdzięcza to nie tylko znanemu nazwisku, ale również ciężkiej pracy, udziałowi w wielu topowych produkcjach i urodzie, której nie tylko kobiety nie mogą się oprzeć. Nie da się także ukryć, że życie prywatne aktora jest dla wielu szczególnie intrygujące. Ostatnio pokazał, co robi w wolnym czasie - więcej gwiazd powinno wziąć przykład!

Antek Królikowski swoimi burzliwymi romansami już niejednokrotnie wzbudzał ogromne zainteresowanie publiki. Ale to nie tylko życie uczuciowe gwiazdora interesuje fanów. Cenią go za ciężką pracę, poczucie humoru, ale i pomoc zwierzętom, którą aktywnie promuje. Ostatnio Królikowski pokazał ważną fotografię i korzystając ze swoich zasięgów, postanowił zmienić czyjeś życie.

Jak kot zareaguje na Twoją śmierć? Właścicielka mruczka postanowiła sprawdzić, reakcja pupila zwala z nógJak kot zareaguje na Twoją śmierć? Właścicielka mruczka postanowiła sprawdzić, reakcja pupila zwala z nógCzytaj dalej

Antek Królikowski pokazał zdjęcie

Aktor nigdy nie krył się ze swoją miłością do psów, którą często udowadnia między innymi zdjęciami ze swoim adoptowanym czworonogiem, Klasykiem. Jego obecna partnerka, Joanna Opozda również uwielbia psy, zresztą sama opiekuje się ukochanym pomeranianem, Marilyn. Być może to miłość do zwierzaków ich połączyła?

Królikowski, jak większość polskich gwiazd bardzo aktywnie korzysta z Instagrama, gdzie pokazuje nie tylko zdjęcia zza kulis pracy, ale także swoje życie prywatne. Nie omieszkuje także pomagać innym dzięki swoim zasięgom.

Nie dziwi więc, że ostatnio na profilu Antka pojawiło się zdjęcie, na którym widoczny jest aktor wyprowadzający na spacer dwa psy. Z postu dowiadujemy się, że oba mieszkają w schronisku - i to już od dawna.

- Haps I Kila są w schronisku od ponad 7 lat. Ona trafiła tam po śmierci swego opiekuna, a on był odebrany interwencyjnie. Teraz to już psi seniorzy. I niełatwe psy, bo ona pozbawiona wszystkiego bardzo broni swego mini domu - boksu z budą - nikomu prawie nie pozwala tam wejść - zaczyna wpis aktor.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wcisnęli go do klatki i wywieźli z dala od domu. Przerażony pies myślał, że jego los jest już przesądzony, raptem ciężarówka zahamowała
2. Zakopują majtki na polu i czekają na efekt. Rezultaty wprawiają w osłupienie
3. Maleńki husky nauczył się mówić ludzkim głosem. Kiedy otworzył pyszczek, właścicieli zamurowało, jest nagranie

Antek Królikowski pomaga zwierzętom

Antek Królikowski chce pomóc psom z Przytuliska w Głownie znaleźć nowy dom. W poście opisał historię dwóch psich staruszków i ma nadzieję, że dzięki temu uda im się znaleźć kochający dom na spędzenie jesieni życia. Taka pomoc ze strony aktora może naprawdę dużo dać - akcje z udziałem celebrytów pozwalają nagłośnić wiele spraw, o których na co dzień byśmy nie usłyszeli.

- (Hila) Jest za to prawdziwą damą - nigdy nie zabrudziła boksu, nawet gdy cały dzień z powodu zagrożenia epidemią nie mogła wyjść z niego. Nie rzuca się na jedzenie, tylko je w samotności. On z kolei, piękny i puchaty, jest prawie ślepy. Boi się nagłych ruchów nad sobą i może wtedy starać się chapnąć, stąd imię - czytamy historię piesków.

Dalej Antek Królikowski opisuje niezwykłą przyjaźń czworonogów, która wyjaśnia wspólne zdjęcie ze spaceru.

- Od dwóch lat razem wychodzą na spacery i wybieg. Prawdziwa przyjaźń. Ona znosi to, że on gubiąc drogę, wpada na nią, a on czuje się z nią bezpieczny. Jeśli ktoś zaadoptuje je razem to będzie podwójne szczęście - zachęca aktor.

Więcej polskich gwiazd mogłoby wziąć przykład z Antka - choć oczywiście reklamowanie produktów na Instagramie również jest potrzebne, to warto promować również inne wartości - a nuż uda się odmienić czyjś los raz na zawsze? Psy ze zdjęcia mieszkają w Przytulisku w Głownie. W razie zainteresowania adopcją można dzwonić pod numer 509 104 718 lub 790 520 757.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Haps I Kila są w schronisku od ponad 7 lat. Ona trafiła tam po śmierci swego opiekuna a on był odebrany interwencyjnie. Teraz to już psi seniorzy. I niełatwe psy, bo ona pozbawiona wszystkiego bardzo broni swego mini domu - boksu z budą- nikomu prawie nie pozwala tam wejść. Jest za to prawdziwa damą- nigdy nie zabrudziła boksu, nawet gdy cały dzień z powodu zagrożenia epidemią nie mogła wyjść z niego. Nie rzuca się  na jedzenie tylko je w samotności. On z kolei piękny i puchaty jest prawie ślepy. Boi się nagłych ruchów nad sobą i może wtedy starać się chapnąć,stąd imię???? Od dwóch lat razem wychodzą na spacery i wybieg. Prawdziwa przyjaźń. Ona znosi to, że on gubiąc drogę wpada na nią a on czuje się z nią bezpieczny. Jeśli ktoś zaadoptuje je razem to będzie podwójne szczęście. Oba psy przebywają w Przytulisku w Głownie. Kontakt w sprawie adopcji- Agnieszka 509 104 718i Iza 790 520 757 #przytuliskogłowno #niekupujadoptuj????

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Maleńki husky nauczył się mówić ludzkim głosem. Kiedy otworzył pyszczek, właścicieli zamurowało, jest nagranieMaleńki husky nauczył się mówić ludzkim głosem. Kiedy otworzył pyszczek, właścicieli zamurowało, jest nagranieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies przeszedł operację oczu i w końcu zobaczył swoją rodzinę. Wideo z jego reakcją jest hitem
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Czarny kot zaginął. Właściciel po 5 latach otrzymał wiadomość i ugięły się pod nim nogi
  4. 5-tygodniowe kociątko od małego wychowywało się z fretkami. Teraz uważa się za jednego z nich
  5. Jak kot zareaguje na Twoją śmierć? Właścicielka mruczka postanowiła sprawdzić, reakcja pupila zwala z nóg
  6. Warszawiacy przygotowali niespodziankę dla osób biorących udział w proteście. Niezwykła mobilizacja uczestników strajku
  7. Uważano ją za najpiękniejszą na świecie, a dla zachowania urody używała produktu, który każdy ma w kuchni. Jego właściwości zachwycają

źródło: instagram.com

Następny artykuł