Anna i Robert
Źródło: instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska dodała wymowne zdjęcie. Czy rodzina adoptowała psa?

14 Listopada 2020

Anna Lewandowska udostępniła na Intagramie zdjęcie córeczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Klarze towarzyszył ktoś jeszcze! Jak wiemy, Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny o zwierzaka. Czy to marzenie już się spełniło?

Anna Lewandowska jest wielką miłośniczką zwierząt. Prywatnie nie ma ich w domu, jednak nie ukrywa, że marzy jej się posiadanie pupila. Jeszcze niedawno Lewandowska chwaliła się na Instagaramie zdjęciem z psem przyjaciółki. Wyznała, że pupil skradł jej serce i bardzo się w nim zakochała! Czy spotkanie z pięknym psem rasy samojed zaowocowało adopcją psa? Lewandowska pokazała w sieci wymowne zdjęcie. Być może jest to prawdą!

14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrałCzytaj dalej

Anna Lewandowska ma psa?

Anna Lewandowska przebywa obecnie w Niemczech. Trenerka do Monachium wróciła w piątek, 13 listopada. Na Instagramie wyznała, że był to dla niej nieco pechowy dzień, ponieważ na lotnisku w Polsce zostawiła torbę z dokumentami i kluczami do domu! Bagaż znalazła jedna ze stewardess, ale nie zdążyła go wręczyć trenerce. Samolot Anny był już gotowy do startu. Nie było możliwości dostarczenia Ani pozostawionej torby, jednak na szczęście bagaż trafił w odpowiednie ręce - do obsługi lotniska, która zwróciła rzeczy koledze Anny.

Ani udało się szczęśliwie dotrzeć do domu, gdzie czekały na nie 2 córki - Klara i Laura. Trenerka często podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza i stara się z nią spędzać każdą wolną chwilę. W sobotę pokazała na Instagarmie zdjęcie ze spaceru z dziewczynkami. Widzom nie umknęło, że Klarze towarzyszył piękny piesek! Czyżby rodzina adoptowała zwierzaka?

Zdjęcie Klary Lewandowskiej z psem

Anna udostępniła zdjęcie córki na InstaStories. Nie wiadomo, czy gwiazdy zdecydowały się na adopcję, czy był to spotkany na spacerze pies, którym zachwyciła się dziewczynka i postanowiła go pogłaskać. Być może trenerka wkrótce ogłosi radosną nowinę, z pewnością córeczki cieszyłyby się z posiadania pieska.

Anna Lewandowska już w przeszłości podkreślała, że marzy jej się posiadanie pupila. Obecnie mogłoby to być skomplikowane, ponieważ małżeństwo często podróżuje i żyje na dwa domy. Choć córeczki na pewno by się cieszyły z takiego obrotu spraw, to adopcja zwierzęcia wiąże się z wielką odpowiedzialnością. Pies czy kot potrzebują czułości, spacerów, opieki. Nie można pozostawiać ich samych na długie godziny w domu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Klara i pies

Wizyta malutkiego kota u weterynarza stała się walką o przetrwanie. Nikt tego nie przewidziałWizyta malutkiego kota u weterynarza stała się walką o przetrwanie. Nikt tego nie przewidziałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Niestety, zła wiadomość dla Polaków wracających do kraju. Tysiące ludzi może mieć problemy w podróży
  3. W opolskim pies rzucił się na ośmiolatkę. Przewieziono ją helikopterem do szpitala
  4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
  5. Otrzymała wymarzony prezent od dzieci. Kiedy starsza pani zmarła, jej syn wyznał poruszającą prawdę
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Niezwykle popularna aplikacja okazała się wielkim oszustwem. Ponad milion zarażonych urządzeń, Polska na liście

źródła: instagram

Następny artykuł