Anna Jantar
Źródło: Wikipedia / CC0 (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Anna_jantar.jpg#/media/File:Anna_jantar.jpg)

Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów

30 Lipca 2020

Córka Anny Jantar udostępniła w swoich mediach społecznościowych ważny apel w sprawie zwierząt. Natalia Kukulska odniosła się do sytuacji, która miała miejsce w Radysach. W ostatnim miesiącu służby wraz z organizacjami prozwierzęcymi uratowały z prywatnego schroniska ponad 1000 czworonogów, które żyły w fatalnych warunkach i były zaniedbywane. Córka Anny Jantar poprosiła o pomoc dla psiaków.

Córka Anny Jantar bez wątpienia poszła w ślady sławnej mamy. Natalia Kukulska zrobiła zawrotną karierę muzyczną w Polsce. Wydaje się, że nie ma osoby, która nie słyszałaby jak gwiazda śpiewa "Puszek okruszek". Nie każdy wie, ale piosenkarka ma też wielkie serce w stosunku do zwierząt i nie potrafi przejść obojętnie obok ich cierpienia. Córka Anny Jantar zwróciła się z ważnym apelem do swoich fanów. Każdy powinien go przeczytać.

Wyprowadził się na pustkowie w bardzo szczytnym celu. Piękna historia o miłościWyprowadził się na pustkowie w bardzo szczytnym celu. Piękna historia o miłościCzytaj dalej

Anna Jantar byłaby dumna z córki

Anna Jantar z pewnością byłaby dumna z córki. Natalia Kukulska unika skandali, pisze się o niej głównie w pozytywnym znaczeniu, nie można jej nic zarzucić. Mało tego Kukulska ma wielkie serce do zwierząt. Piosenkarka angażuje się w pomoc czworonogom. Wie, że bez nas psy, koty i inne zwierzaczki mogłyby sobie nie poradzić. Ostatnio córka Anny Jantar odniosła się na swoim Instagramie do sytuacji, która miała miejsce w Radysach. Zwróciła się o pomoc do swoich fanów.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
3. Dwa jamniki wkradły się na wybieg ogromnego lwa. Finał mógł być tylko jeden

- Zobaczcie ile miłości jest w nich. Moje pieski to matka (czarna Lola ) i córka (jasna Marimba zwana Bimbą). Lola jest znajdą i jest z nami już 10 lat czyniąc nasze życie pełniejszym. Piszę o tym by zwrócić Waszą uwagę na psy, które żyją w koszmarze i są wręcz katowane. Ostatnio do schroniska w Radysach weszło na kontrolę około 100 osób z organizacji prozwierzęcych w tym - OTOZ Animals, TOZ Augustów, Fundacja Mondo Cane, TOZ Suwałki, Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt w Pasłęku, Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt Otwocki Zwierzyniec i Stowarzyszenie Pogotowie dla Zwierząt oraz Policja - napisała piosenkarka w sieci.

Córka tragicznie zmarłej gwiazdy zwróciła się z prośbą o pomoc finansową. Trwa zbiórka na leczenie piesków (www.ratujemyzwierzaki.pl) oraz przypominamy, że można wpłacać pieniądze na zbiórkę swiatzwierzat.pl, w której również chcemy pomóc zwierzakom w potrzebie. Zbieramy na psy z Radys mieszkające w schroniskach, aby nie chodziły już głodne. Jeśli chcesz nam pomóc, pieniądze możesz wpłacić TUTAJ. Liczy się każda złotówka.

Zobaczcie piękne psiaki Natalii Kukulskiej.

ZOBACZ WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobaczcie ile miłości jest w nich. Moje pieski to matka ( czarna Lola ) i córka ( jasna Marimba zwana Bimbą ). Lola jest znajdą i jest z nami już 10 lat czyniąc nasze życie pełniejszym. Piszę o tym by zwrócić Waszą uwagę na psy, które żyją w koszmarze i są wręcz katowane. Ostatnio do schroniska w Radysach weszło na kontrolę około 100 osób z organizacji prozwierzęcych w tym - OTOZ Animals, TOZ Augustów, Fundacja Mondo Cane, TOZ Suwałki, Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt w Pasłęku, Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt Otwocki Zwierzyniec i Stowarzyszenie Pogotowie dla Zwierząt oraz Policja. Oszczędzę Wam opis brutalnych szczegółów jakie znaleźli ale proszę bardzo o wsparcie finansowe. Trwa zbiórka na leczenie piesków. One same nas o pomoc nie poproszą. Wejdźcie na stronę www.ratujemyzwierzaki.pl i znajdźcie zwierzaki z Radysów. ????????

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd przywróci obostrzenia? Rzecznik przekazał wstrząsające wieści
  2. Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Strażak wyskoczył z munduru i rzucił się do wody. Powód zasługuje na wielkie brawa
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. 3-letni owczarek niemiecki cały czas wygląda jak szczeniak. Za słodkim wyglądem kryje się choroba
  7. Tragedia w Mikołajkach. Niestety, nie było szans

Źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł