aktor z rancza
Źródło: facebook/ Schronisko dla Zwierząt w Świeciu

Aktor z "Rancza" adoptował psa ze schroniska. Po pupila pojechał z całą rodziną, brawo

8 Lipca 2020

Schroniska pękają w szwach. Koty, psy i inne zwierzęta każdego dnia czekają na adopcję. Wiele pupili mieszka w ciasnych boksach nawet i całe życie. Żadne ze zwierząt nie zasługuje na taki los, jednak nie każdy decyduje się na adopcję psa czy kota z przeszłością. Aktor z serialu "Ranczo" nie miał jednak z tym żadnego problemu. Zdecydował się dać psiakowi z przytuliska nowy i kochający dom.

Schronisko dla Zwierząt w Świeciu pochwaliło się cudowną wiadomością. Jeden z podopiecznych opuścił przytulisko na zawsze, trafił do nowego i kochającego domu. Okazało się, że psa o imieniu Saturn adoptował aktor z serialu TVP "Ranoczo". Fani z pewnością rozpoznają gwiazdora.

Wzruszający powrót do domu. Kobieta odnalazła zaginionego psa w RadysachWzruszający powrót do domu. Kobieta odnalazła zaginionego psa w RadysachCzytaj dalej

Aktor z "Rancza" adoptował psa

- Do nowego domu w Warszawie pojechał dziś Saturn. Adoptowany przez Panią Kamilę i Pana Piotra którzy wraz z dziećmi przyjechali po niego. Fani serialu Ranczo TVP na pewno rozpoznają Pan Piotr Ligienza znanego aktora filmowego i teatralnego. Kto wie może i nasz Saturn zadebiutuje jakąś małą rolą? I tak nasz kolejny łańcuchowy pies rozpocznie prawdziwe życie. Całej Rodzinie serdecznie dziękujemy za adopcję. Życzymy wszystkiego dobrego - napisało schronisko na Facebooku.

DZISIAJ GRZEJE:1. W schronisku znalazła persa, który stracił wzrok. Kiedy usłyszała jego historię, zalała się łzami

2.Znajdziesz kota na zdjęciu? Tylko najwybitniejszy procent osób da sobie radę

Pies o imieniu Saturn ma za sobą traumatyczną przeszłość. Czworonóg był uwiązany na łańcuchu przez około 2 lata. Zwierzę trafiło do schroniska wskutek interwencji, którą wolontariusze przeprowadzili w jednym z domów w gminie Świecie. Właścicielka zgodziła się dobrowolnie oddać swoje pupile do przytuliska. Wyznała, że nie radziła sobie ze zwierzakami.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego kot wyrzuca żwirek z kuwety? Przyczyna może zaskakiwać
  2. Ilona z "Rolnik szuka żony" ze stadem koni. Nie każdy wie, ile zwierząt jest na zdjęciu
  3. Wypuściła kota na dwór. Kiedy po niego wróciła zaniemówiła. Stanęła przed ogromnym dylematem, nie wiedziała, co robić
  4. Tak pędził autem, że pies wypadł z niego. Porażające nagranie trafiło do sieci
  5. Pies zaczął wylewać wodę z miski. Nagle pojawił się kot, niespodziewana reakcja
  6. Światowy Dzień Pocałunku. Mężczyzna skradł buziaka psu rasy husky, urocze wideo

Źródła: swiecie.naszemiasto.pl, pikio.pl

Następny artykuł