agnieszka woźniak-starak
Źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak pogrążona w żałobie. Właśnie pożegnała bliskiego przyjaciela

31 Października 2020

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Niestety, odszedł jeden z jej najbliższych przyjaciół. "Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia" - czytamy na profilu dziennikarki na Instagramie. W komentarzach posypały się kondolencje i wyrazy współczucia.

Agnieszka Woźniak-Starak od tragicznej śmierci męża w sierpniu zeszłego roku znaczenie ograniczyła swoją obecność w życiu publicznym. Jednak już jakiś czas temu, po długiej przerwie wróciła do swoich dziennikarskich obowiązków, a także na media społecznościowe. Choć nie korzysta z nich szczególnie aktywnie, z postów możemy się wiele dowiedzieć o jej życiu. Teraz podzieliła się z fanami wieścią o bolesnej stracie.

Na ponad 100-letnim grobie przez cały rok leżą patyki. Powód zupełnie inny, niż się wydajeNa ponad 100-letnim grobie przez cały rok leżą patyki. Powód zupełnie inny, niż się wydajeCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie

Gwiazda TVN swój Instagram poświęca głównie swojej nowej audycji w radio NewOnce, ale także pokazuje, jak spędza wolny czas. Próżno szukać tu nachalnych promocji produktów czy chwalenia się kolejnymi markowymi stylówkami. Odkąd Agnieszka Woźniak-Starak na jakiś czas odsunęła się w cień, możemy podziwiać głównie fotografie dotyczące ważnych społecznych spraw lub jej czasu spędzanego na łonie natury, czy z ukochanymi zwierzętami.

Niestety, gwiazda przekazała dziś fanom smutną wiadomość. Na jej profilu pojawiło się czarno-białe zdjęcie jednego z jej siedmiu psów. Poruszający do głębi opis informuje o odejściu ukochanego zwierzaka dziennikarki.

- Byłeś wspaniałym psem, najlepszym, jakiego można sobie wymarzyć. Mądrym, opiekuńczym i pięknym. Wiem, że bardzo tęskniłeś za panem... Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia Boluś - napisała dziennikarka przy zdjęciu.

DZISIAJ GRZEJE 1. Jamnik bardzo długo nie widział swojego pana. Reakcja psa na powrót mężczyzny doprowadza do łez
2. Tak zachowuje się pancerny Robert Burneika. Niebywałe, inspirację i motywację czerpie ze wsi
3. Jej pies panicznie bał się fajerwerków. Wymyśliła genialny patent, każdy właściciel powinien skorzystać

Kondolencje od fanów i przyjaciół

W komentarzach naturalnie pojawiło się mnóstwo kondolencji, nie tylko od fanów, ale i znajomych Woźniak-Starak.

- O rany Aga współczuję ...:( Boluś już jest w lepszym świecie - pisze Karolina Ferrenstein-Kraśko.

- Aguś, trzymaj się - wspiera Paulina Krupińska.

Wyrazy współczucia przekazały również m.in. Maja Sablewska i Agnieszka Włodarczyk. Jednak to komentarze od fanów są szczególnie poruszające.

- Tylko ten, kto stracił swojego psiego przyjaciela, jest w stanie zrozumieć, co się czuje w takich momentach.

- Mój przyjaciel, który był ze mną przez połowę mojego życia, odszedł dwa lata temu. Jestem z Panią myślami. Boluś już jest po drugiej stronie tęczy.

- Pani Agnieszko Boluś teraz pilnuje Pani z góry, idąc przy boku swego Pana.

Agnieszka Woźniak-Starak: psy

Łączymy się w bólu z dziennikarką, która bardzo często pokazuje, jak kocha swoje zwierzaki. Doskonale widać to na licznych fotografiach z jej psimi podopiecznymi. Ostatniego pupila przygarnęła w marcu tego roku. Wspaniale się patrzy na taką zgraną drużynę - mamy nadzieję, że zarówno Agnieszka Woźniak-Starak, jak i jej psy wspólnie uporają się ze stratą Bolusia. A może dziennikarka wkrótce przygarnie kolejnego czworonoga?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jamnik bardzo długo nie widział swojego pana. Reakcja psa na powrót mężczyzny doprowadza do łezJamnik bardzo długo nie widział swojego pana. Reakcja psa na powrót mężczyzny doprowadza do łezCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi
  2. Mateusz Morawiecki właśnie ogłosił swoje decyzje. Pilna wiadomość do wszystkich Polaków
  3. Czemu pies nie śpi w nocy? Ważne rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę
  4. Chcą uśpić 14-letniego lwa. Powód bardzo przykry, łzy ciekną z oczu
  5. Porzucił owczarka niemieckiego, bo urodził się z bardzo rzadką wadą. Na świecie jest tylko 14 takich psów
  6. Cezary Pazura wygadał się o nietypowej sytuacji w relacjach z córką. Nie jeden ojciec by się poddał
  7. Planujesz na obiad gołąbki? Pamiętaj o niezawodnych trickach naszych babc

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł