Agnieszka Woźniak-Starak w łóżku
Źródło: instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała, z kim spędza izolację. Zazdrościmy licznego towarzystwa zwierzaków

17 Listopada 2020

Agnieszka Woźniak-Starak słynie ze swojej ogromnej miłości do zwierząt. Oprócz tego, że jej pasją jest jazda konna, dziennikarka ma w domu także... 6 psów. Dziś na Instagramie pokazała, jak spędza izolację. Zazdrościmy takiego towarzystwa!

Agnieszka Woźniak-Starak jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się obrazkami ze swojego codziennego życia. Oprócz kulis pracy dziennikarskiej możemy także obserwować życie prywatne gwiazdy, które wypełnione jest zwierzakami. Dziennikarka ma pod opieką 6 psów, które dotrzymują jej na co dzień towarzystwa. Pokazała na Instagramie, jak spędza z nimi jesienną izolację.

Mężczyzna latami szukał zaginionej suczki. Cierpiała w schronisku, aż któregoś dnia poczuła znajomy zapachMężczyzna latami szukał zaginionej suczki. Cierpiała w schronisku, aż któregoś dnia poczuła znajomy zapachCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak: zwierzęta mają szczególne miejsce w jej sercu

Dziś dziennikarka pokazała przepis na izolację idealną - na jej profilu pojawiło się zdjęcie z jej ukochaną suczką, Miszą. Na fotografii widzimy, jak Agnieszka Woźniak-Starak czule przytula psa, leżąc razem z nim na posłaniu.

- Całe szczęście, że dystans społeczny nie dotyczy zwierząt, bo bym oszalała. PS. Chociaż Misza mogłaby być zadowolona :) - napisała pod zdjęciem dziennikarka.

Rzeczywiście pociesza fakt, że mimo ograniczenia kontaktu z innymi ludźmi, mamy do towarzystwa chociaż naszych czworonożnych pupili. Podobnie uważają fani dziennikarki komentujący zdjęcie. Jeden z komentarzy idealnie podsumowuje sytuację:

- Tak jak spacery. Spacer bez psa to tylko chodzenie! - czytamy pod zdjęciem.

Czarna suczka Misza to nie jedyny zwierzak, który towarzyszy gwieździe w domowej izolacji. Oprócz niej w domu jest jeszcze 5 psów!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Spacerowicze natknęli się na psa, który miał wbite 2 strzały. Wiemy, kto doprowadził do dramatu
2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
3. Jak rozpoznać płeć kota? Czy podniesienie ogona wystarczy? Istnieje bardzo łatwy sposób, po tym trudno się pomylić

Agnieszka Woźniak-Starak: psy są jej wielką miłością

Psy były obecne w życiu Agnieszki od dzieciństwa. Gdy miała osiem lat, zwierzaki pierwszy raz pojawiły się w jej domu, a gdy już byłanastolatką, udzielała się w schronisku jako wolontariuszka.

Od tamtej pory zwierzęta są nieodłączną częścią codzienności dziennikarki. W 2011 roku, choć miała już dwa jack russell teriery, przygarnęła małą sunię - chihuahuę o imieniu Figa. Maluszek przez 6 lat żył w pseudohodowli, a gdy Agnieszka Woźniak-Starak zapoznała się z działaniem tych placówek, zaczęła działać, by zatrzymać nielegalne "hodowle" zwierząt.

Niestety sunia zachorowała na nowotwór po 5 latach w domu dziennikarki i nie udało się jej wyleczyć. Woźniak-Starak przygarnęła wówczas kolejną suczkę ze schroniska - małą jamniczkę. To był tylko początek nowej rodziny dziennikarki - dziś gwiazda ma w domu 6 ukochanych psów, z którymi spędza każdą wolną chwilę poza pracą!

Jeszcze niedawno było ich 7. Niestety, kilka tygodni temu gwiazda przekazała fanom smutną wiadomość. Na jej profilu pojawiło się czarno-białe zdjęcie jednego z jej ukochanych psów. Poruszający do głębi opis informował o odejściu ukochanego zwierzaka dziennikarki, Bolusia.

Być może na jego miejscu pojawi się wkrótce kolejny pies? Ostatniego pupila Agnieszka Woźniak-Starak przygarnęła w marcu tego roku. Widać, że dziennikarkę łączy ze zwierzakami szczególna więź. Na profilu gwiazdy możemy znaleźć mnóstwo fotografii przedstawiających całą gromadę, które każdego ucieszą każdego miłośnika zwierząt. Zazdrościmy takiego licznego psiego towarzystwa!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Suczka po adopcji nie może się oderwać od pani. Wideo dosłownie topi serceSuczka po adopcji nie może się oderwać od pani. Wideo dosłownie topi serceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Nowe informacje ws. luzowania obostrzeń w Polsce. Minister poruszył sprawę ferii zimowych
  3. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Obudziło ją dziwne zachowanie pitbulla. Poszła za nim i aż zbladła
  6. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  7. Najstarsze żyjące zwierzęta na świecie. Zamrożone przetrwały 40 tys. lat, naukowcy są zaskoczeni

źródło: instagram.com, fakt.pl, wamiz.pl

Następny artykuł