Agnieszka Woźniak-Starak i piesek
Źródło: instgaram/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak- Starak szuka domu dla Hugo. Wcześniej psa spotkał okropny los

16 Września 2020

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła w sieci ważny, ale i krótki apel. Piesek o imieniu Hogo potrzebuje nowego domu, rodziny, która otoczy go troską i miłością. Tydzień temu ówczesny właściciel postąpił okrutnie w stosunku do zwierzęcia. Na całe szczęście udało się je uratować!

Agnieszka Woźniak-Starak poszukuje domu dla porzuconego psa. Gwiazda nie potrafi przejść obojętnie obok cierpienia zależnych od nas istot, jest wielką miłośniczką zwierząt. Hugo jest kochanym psiakiem, jednak spotkał go okropny los. Jego ówczesny właściciel zachował się w makabryczny sposób. Kto da szansę zwierzakowi i zapewni godne życie takie, na które zasłużył? Wierzymy, że wśród naszych czytelników są ludzie o wielkich sercach!

Hannah i Shane powiedzieli sobie Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystościCzytaj dalej

Agnieszka Woźniak-Starak szuka domu dla psa

- Słuchajcie, jest sprawa! Szukamy domu dla Hugo, który tydzień temu został wyrzucony z samochodu do rowu... Piesek jest kochany i chętnie sama bym go zatrzymała, ale mam już 7! Wszelkich informacji w sprawie adopcji udzieli Wam Tom Justyniarski - 690 935 300 - napisała gwiazda stacji TVN w sieci.

Gwiazda stacji TVN nie przypadkowo pokazała zdjęcie Hugo na swoim profilu na Instagramie. Chwilę wcześniej jej gościem był Tom Justyniarski, który opowiadał widzom o "Szkole miłości do zwierząt". Pisarz i pedagog, autor lektury szkolnej "Psie troski" opowiadał w programie o nowym projekcie, który wraz z partnerami pragnie zrealizować. Chodzi o utworzenie właśnie szkoły miłości, która ma zapewnić dzieciom właściwą edukację w stosunku do zwierząt, a podopiecznym kochający dom.

DZISIAJ GRZEJE:1. Warszawa. Trwa protest rolników przed siedzibą PiS, chodzi o piątkę dla zwierząt
2. Ciągnął ciężko chorego owczarka po asfalcie, zwierzę nie przeżyło. Kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być większe?

Szkoła miłości dla zwierząt pod Warszawą

- Na tę szkołę już czeka obszar ponad 4 ha wraz z budynkiem starej Szkoły w okolicach Warszawy - stolicy Polski. Wykupmy wspólnymi siłami tą szkołę, a tym samym darujmy zwierzętom szacunek i wolność. Edukację dzieci rozpoczniemy tak szybko, jak szybko uda nam się kupić ten budynek. Szkoła będzie prowadzić zajęcia na temat zwierząt domowych, dzikich i gospodarskich. Tym samym odmienimy los milionów zwierząt. Odmienimy los milionów istnień. Odmienimy los następnego pokolenia dzieci. Odmienimy los całej planety! - czytamy na stronie zrzutki.pl. - Na tym terenie powstanie cały kompleks edukacji wczesnoszkolnej dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Do naszej szkoły wstęp będą mieli również dorośli, dla których zapewnimy atrakcje nie tylko edukacyjne!

Do tej pory na budowę szkoły udało się zebrać ponad 2 tys. zł z planowanych 750 tys. złotych. Popieracie tę inicjatywę? Jeśli tak, to możecie wesprzeć ją TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Psy były więzione latami w laboratorium. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wypuszczono je na spacer
  4. Dlaczego kot mnie liże? Powody mogą Cię zaskoczyć
  5. Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystości
  6. Pani Ewelina wybrała się rekreacyjnie do lasu na grzyby. Przeżyła horror. Panicznie prosiła tylko o jedno

Źródło: zrzutka.pl, instagram

Następny artykuł