Agnieszka Włodarczyk ze zwierzakami
Źródło: instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?

20 Listopada 2020

Agnieszka Włodarczyk uciekła z Polski i zaszyła się razem z Robertem Karasiem na jednej z tropikalnych wysp w samym sercu Indonezji. Gwiazda bezceremonialnie wyznała, że kupiła bilet w jedną stronę i nie wie, kiedy wróci do rodzinnego kraju. Fani aktorki nie potrafią kryć zaniepokojenia jej nagłą decyzją, martwią się o zwierzęta, które pozostawiła w Polsce.

Agnieszka Włodarczyk zostawiła psa i kota w Polsce, a sama wyleciała spędzić późną jesień w gorącej Indonezji. Odpoczywając z ukochanym "pod palmami" nie musi się martwić o trudności, jakich doświadcza w swojej branży w czasie trwającej pandemii.

Dlaczego pies szczeka na własne odbicie? Twój pupil widzi w lustrze o wiele więcej niż myśliszDlaczego pies szczeka na własne odbicie? Twój pupil widzi w lustrze o wiele więcej niż myśliszCzytaj dalej

Agnieszka Włodarczyk zaszyła się z partnerem na drugim końcu świata

Znana aktorka błyskawicznie znalazła się pod ostrzałem pytań zaraz po tym, jak pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z oddalonej o tysiące kilometrów rajskiej wyspy. Fani byli bardzo zaskoczeni, widząc, że mimo restrykcji związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną, 39-latka nie ma zamiaru spędzać jesieni w Polsce.

Włodarczyk postanowiła umilić sobie wolny czas i w towarzystwie obecnej miłości - Roberta Karasia, wyruszyła aż do Azji Południowo-Wschodniej. Za cel swojej odległej podróży wybrała indonezyjską wyspę Gili.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Od ponad 80 dni wierny pies czeka na swoją panią. Nie potrafi zrozumieć, że ona już nigdy po niego nie wróci
2. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
3. Małe malamuty są najsłodsze na świecie. Wideo z puchatymi kulkami poprawi humor każdemu

Aktorka wyłożyła kawę na ławę

Wśród komentarzy, które pojawiły się pod opublikowanym zdjęciem, pojawiły się liczne pytania o termin powrotu aktorki do kraju. Włodarczyk nie miała zamiaru owijać w bawełnę, dlatego jasno przyznała, że "nie zamierza wracać do Polski, dopóki sytuacja w jej branży się nie zmieni".

Niektórzy fani aktorki wcale nie dopytywali o szczegóły urlopu na wyspie, lecz skupili się na kwestii zwierząt domowych, które znajdują się pod jej opieką. Martwili się o sytuację ukochanych pupili Agi - kota Bronka i suczki Tośki, których zdjęcia regularnie pojawiają się na jej mediach społecznościowych.

"A co ze zwierzaczkami, tyle bez pani wytrzymają?" - dopytywali.

Włodarczyk uspokoiła internautów, zwracając uwagę na fakt, że nie mogła zabrać ze sobą obu futrzaków ze względu na ogromny dystans między krajami oraz liczne przesiadki. Zapewniła, że od jej nieobecność ktoś inny dba o ich potrzeby.

"Są w dobrych rękach. Niestety to zbyt daleka podróż, żeby je zabrać ze sobą" - odpisała.

Czy to dobra decyzja, aby pozostawiać ukochane zwierzęta pod czyjąś opieką, nie wiedząc, kiedy ponownie wróci się do kraju? Mamy nadzieję, że Tośka i Bronek nie będą bardzo tęsknić za swoją panią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

screen z instagrama Agnieszki Włodarczyk

Po 10 dniach rozłąki piesek wreszcie usłyszał głos właściciela. Wtedy się zaczęło, nikt nie był w stanie go powstrzymaćPo 10 dniach rozłąki piesek wreszcie usłyszał głos właściciela. Wtedy się zaczęło, nikt nie był w stanie go powstrzymaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Doda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościć
  3. Szlachetny gest polskiego proboszcza. Gdy zobaczył 10 szczeniaków w potrzebie, nie mógł postąpić inaczej
  4. Michał Wiśniewski zawsze kochał psy. Kiedyś spotkał go jednak bardzo nieprzyjemny incydent
  5. Nagrano pierwszą wizytę husky'ego u fryzjera. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy obejrzał nagranie, nie znał go od tej strony
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Najpopularniejsze gry na PlayStation przecenione z okazji Czarnego Piątku. Gracze rzucili się na zakupy

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł