Agnieszka Włodarczyk ze zwierzakami
Źródło: instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Szczere wyznanie Włodarczyk na 40. urodziny. " Nie prowadzę imprez dla firm futrzarskich nawet wtedy, kiedy nie mam z czego żyć"

13 Grudnia 2020

Agnieszka Włodarczyk kończy 40 lat! Z tej okazji aktorka podsumowała siebie w kilku zdaniach na Instagramie. W poruszającym i szczerym wpisie nie zabrakło informacji dotyczących zwierzaków. Kto jeszcze nie wie, aktorka jest wielką miłośniczką zwierzaków i nie godzi się na nich okrutne traktowanie.

Agnieszka Włodarczyk na polskiej scenie występuje już od 25 lat. Udało jej się zagrać w wielu wspaniałych filmach i serialach. Popularność przyniosły jej takie produkcje jak m.in. Sara, Pierwszy milion, 13 posterunek, Na dobre i na złe, E=mc2 czy Zostać miss. Gwiazda wykorzystuje swoją sławę w wielu akcjach charytatywnych. Angażuje się społecznie na rzecz zwierząt oraz prowadzi dom tymczasowy dla czworonogów. Z okazji urodzin Agnieszka przypomniała, co można robić dla braci mniejszy, co jest ważne.

Zobacz także: Starcie geniuszy w finale “Jeden z Dziesięciu”. Widzów po prostu wbiło w fotele

Agnieszka Włodarczyk świętuje 40. urodziny

- A teraz ciąg dalszy wywodów „przedczterdziestkowych” o tym, że w sumie równa ze mnie babka. Nie kradnę, nie kłamie, nikogo nie wykorzystuje, wszystko, co zarobiłam, zarobiłam uczciwie czasem ciężką, rzadziej lekką pracą, dzięki czemu nie mam teraz kredytów. Nie zawsze były tłuste lata, więc nauczyłam się oszczędzać, nie mam wielkich potrzeb, nie żyje na wyrost, na pokaz, na kredyt - pisze Agnieszka na Instagramie.

Dodaje, że nie wywyższa się, nie robi zakupów w ekskluzywnych sklepach, nie kupuje drogich ubrań, często ubiera się w sieciówkach.

- W ramach możliwości dbam o środowisko. Kocham zwierzęta, nie nosze futer i nie prowadzę imprez dla firm futrzarskich nawet wtedy, kiedy nie mam z czego żyć. Nie reklamuję kosmetyków testowanych na zwierzętach. Jestem dorosła, biorę na klatę konsekwencje moich życiowych decyzji. Uczę się na błędach, wyciągam wnioski, pokornieje, czytam, oglądam, analizuje. Kocham życie i święty spokój. Z wiekiem cenie go sobie coraz bardziej. A skoro mowa o wieku... Cieszę się, że dożyłam do 40, cieszę się każdym dniem, nie wszystkim jak wiecie było to dane :( Więc tak, mam nadzieję nadal „się starzeć” i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które daje mi życie - czytamy dalej.

Zobacz także: Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny

Agnieszka Włodarczyk z ukochanym w tropikach

Niedawno Agnieszka Włodarczyk wyznała fanom, że wraz z Robertem Karasiem uciekają z Polski na jedną z tropikalnych wysp w samym sercu Indonezji. Gwiazdy kupiły bilet w jedną stronę, informując, że nie wiedzą, kiedy dokładnie wrócą do kraju. Wiadomość zaskoczyła internautów, tym bardziej że Agnieszka ma w domu zwierzaki...

- Są w dobrych rękach. Niestety to zbyt daleka podróż, żeby je zabrać ze sobą - napisała Agnieszka Włodarczyk na Instagramie.

Agnieszce z okazji urodzin życzymy wszystkiego dobrego!

Mamy nadzieję, że gwiazda wkrótce wróci do Polski i do swoich pupili.

Co podarować psu pod choinkę? Najlepsze pomysły na upominki dla czworonożnych przyjaciółCo podarować psu pod choinkę? Najlepsze pomysły na upominki dla czworonożnych przyjaciółCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Instagram

Następny artykuł