pies na łańcuchu
Źródło: instagram/hsiglobal

Żył na farmie, przywiązany do łańcucha. Los psa poruszył światowej sławy aktora, który go adoptował

2 Października 2020

Adopcja zwierzęcia po przejściach wiążę się z dużą odpowiedzialnością. Takiemu psu czy kotu należy poświęcić dwa razy więcej uwagi, niż gdybyśmy adoptowali kilkutygodniowego czworonoga. Jeden z hollywoodzkich aktorów podjął wyzwanie w wychowaniu psa, który przez całe życie żył na łańcuchu. Kiedy zobaczył zdjęcia pieska w sieci, wiedział, że on musi trafić do niego!

Pies żył na fermie, na której zabijano inne zwierzęta na mięso. Był przywiązany krótkim łańcuchem do metalowego pręta znajdującego się przy budzie. Ziemia wokół niego była wydeptana, obok rosła zielona trawa, ale pies nie mógł na nią wejść, bo ta była już za daleko! Przy budzie panował nieład, wszędzie były porozrzucane niepotrzebne rzeczy. Biedny golden retriever stracił już sens życia, choć na widok osób, które miały go uratować próbował machać ogonem.

Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogiMikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogiCzytaj dalej

Gwiazdor adoptował golden retrievera

Golden retriever Juliette został uratowany z psiej fermy mieszczącej się w Północnej Korei. Suczka z początku była przygnębiona i smutna, nie do końca wiedziała co się dzieje. Kiedy inne psy zostały zabierane ze swoich klatek, już nigdy do nich nie wracały. Pracownicy organizacji pro zwierzęcych musieli przekonać do siebie psa. Od razu też rozpoczęto szukanie dla niego nowego domu.

Wideo z suczką jeszcze, kiedy była przywiązana łańcuchem do pręta trafiło do sieci, gdzie zostało w ekspresowym czasie udostępniane. Tak trafiło do Daniela Henney'a, którego znamy m.in. z X-Mena, Likwidatora czy z Zabójczych umysłów. Hollywoodzki aktor zakochał się z piesku. Od razu skontaktował się z organizacją i zapytał, czy jest możliwość adopcji.

DZISIAJ GRZEJE:1. Biedronka ma dla klientów słodki prezent za zakup karm dla zwierząt. Oferta wkrótce się kończy
2. Wszyscy myśleli, że pies wraca na grób swojego pana. Gdy poznali prawdę, musieli natychmiast zareagować
3. Podkarpacie. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zabił suczkę w lesie. Wstrząsający powód zbrodni

Miłość od pierwszego spojrzenia

- To moja dziewczynka. To ona - mówił o psie do kamery.

Gwiazdor zaproponował spotkanie z golden retrieverem i pracownikami na neutralnym, bezpiecznym dla psa gruncie. Para musiała się najpierw poznać. W końcu nie było jasne, czy zwierzę zaakceptuje nowego właściciela. Jeszcze zanim golden wysiadł z samochodu, gwiazdor i pies od razu się w sobie zakochali. Suczka przytulała się do aktora. Daniel wyznał, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

ZOBACZ WIDEO:

Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działaćZłapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?
  2. Kot zatrzasnął na balkonie dwóch mężczyzn. Interweniowały dwa zastępy straży
  3. Szczeniaczki utknęły w głębokiej studni. W środku była ogromna, jadowita kobra
  4. Złapała się za głowę, gdy odkryła, co jej kot robi w nocy. Musiała natychmiast działać
  5. Sceny jak z filmu akcji. Rekin zaatakował mężczyznę, nie do wiary co zrobiła ciężarna żona
  6. 1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasne

Źródło: pikio

Następny artykuł